تعداد بازدید : ۱۰۲۶
کد خبر : ۲۱۷۹۶۲
رئیس هیئت مدیره فولاد امیرکبیر کاشان خاطر نشان کرد:
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
بورس با حضور سهامداران خرد، فعال بوده و می‌تواند نقشی کارساز در تولید و رونق اقتصاد ایفا کند، بنابراین لازم است متولیان امر در حفظ اعتماد سهامداران دقت بسیاری داشته باشند.  
 
حفظ اعتماد سهامدار، عامل رونق تولید و اقتصاد
 
عزیز قنواتی رئیس هیئت مدیره فولاد امیرکبیر کاشان در گفت‌وگو با بورس‌نیوز اظهار کرد: بازار بورس این توانایی را دارد که منطقی و نه هیجانی رشد داشته باشد. 

وی ادامه داد: در بعضی روز‌ها شاهد نوسان هیجانی سهام‌ها هستیم، اما معتقدم بعد از عرضه‌های دولت به صورت پلکانی و منطقی و همچنین شفاف‌سازی شرکت‌ها، بورس توان افزایش داشته و بازار سرمایه خوبی خواهیم داشت. 

قنواتی خاطر نشان کرد: این رشد باید منطقی باشد نه احساسی و لازم است سهامدار به بازار اعتماد داشته باشد چراکه هر رخدادی، چون حباب و ترکیدن آن باعث سلب اعتماد و ایجاد مشکل خواهد شد. 

رئیس هیات مدیره فولاد امیرکبیر افزود: بورس با حضور سهامداران خرد، فعال بوده و می‌تواند نقشی کارساز در تولید و رونق اقتصاد ایفا کند، بنابراین لازم است متولیان امر در حفظ اعتماد سهامداران دقت بسیاری داشته باشند. 

قنواتی در خصوص نرخ سهام این شرکت گفت: نرخ سهام  برخی شرکت‌ها به صورت منطقی بالا نرفته و این نتیجه عملکرد یا عملیات کارخانه‌ها یا بنگاه‌های اقتصادی نیست.

وی افزود: شرایط بازار و دیگر مسائل تاثیر بسیاری بر نرخ سهام دارد، از سویی دیگر نکته‌ای که به چشم می‌خورد برخی سهام شناور محدودی داشته و تنها صف خرید هستند که خود امری موثر بر بالارفتن قیمت هاست.

رئیس هیئت مدیره فولاد امیرکبیر کاشان خاطر نشان کرد: ارزش سهام به عوامل بیرونی و خارج از صنف کارخانه بستگی دارد و تحلیل گران نیز حتی قادر به تحلیل دقیق این شرایط نیستند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
سلام این منطق که میکی جه منطقیهست اینمنطق بزای کجا امدهاست جاهای دیکرهم این منطق وجوددارد دیده میشود
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"امین" به افزایش سرمایه می اندیشد

شرکت تامین سرمایه امین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ مجمع عمومی فوق العاده برگزار خواهد کرد.
دورهمی

دورهمی "پکویر" برگزار شد

شرکت کویرتایر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۳مجمع عمومی را برگزار کرد.

"شصفها" در مسیر پرداخت سود قرار می‌گیرد

شرکت پتروشیمی اصفهان برنامه پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
مجمع

مجمع "ثنظام" ۲۴ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: