تعداد بازدید : ۹۶۸
کد خبر : ۲۱۷۹۶۲
رئیس هیئت مدیره فولاد امیرکبیر کاشان خاطر نشان کرد:
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
بورس با حضور سهامداران خرد، فعال بوده و می‌تواند نقشی کارساز در تولید و رونق اقتصاد ایفا کند، بنابراین لازم است متولیان امر در حفظ اعتماد سهامداران دقت بسیاری داشته باشند.  
 
حفظ اعتماد سهامدار، عامل رونق تولید و اقتصاد
 
عزیز قنواتی رئیس هیئت مدیره فولاد امیرکبیر کاشان در گفت‌وگو با بورس‌نیوز اظهار کرد: بازار بورس این توانایی را دارد که منطقی و نه هیجانی رشد داشته باشد. 

وی ادامه داد: در بعضی روز‌ها شاهد نوسان هیجانی سهام‌ها هستیم، اما معتقدم بعد از عرضه‌های دولت به صورت پلکانی و منطقی و همچنین شفاف‌سازی شرکت‌ها، بورس توان افزایش داشته و بازار سرمایه خوبی خواهیم داشت. 

قنواتی خاطر نشان کرد: این رشد باید منطقی باشد نه احساسی و لازم است سهامدار به بازار اعتماد داشته باشد چراکه هر رخدادی، چون حباب و ترکیدن آن باعث سلب اعتماد و ایجاد مشکل خواهد شد. 

رئیس هیات مدیره فولاد امیرکبیر افزود: بورس با حضور سهامداران خرد، فعال بوده و می‌تواند نقشی کارساز در تولید و رونق اقتصاد ایفا کند، بنابراین لازم است متولیان امر در حفظ اعتماد سهامداران دقت بسیاری داشته باشند. 

قنواتی در خصوص نرخ سهام این شرکت گفت: نرخ سهام  برخی شرکت‌ها به صورت منطقی بالا نرفته و این نتیجه عملکرد یا عملیات کارخانه‌ها یا بنگاه‌های اقتصادی نیست.

وی افزود: شرایط بازار و دیگر مسائل تاثیر بسیاری بر نرخ سهام دارد، از سویی دیگر نکته‌ای که به چشم می‌خورد برخی سهام شناور محدودی داشته و تنها صف خرید هستند که خود امری موثر بر بالارفتن قیمت هاست.

رئیس هیئت مدیره فولاد امیرکبیر کاشان خاطر نشان کرد: ارزش سهام به عوامل بیرونی و خارج از صنف کارخانه بستگی دارد و تحلیل گران نیز حتی قادر به تحلیل دقیق این شرایط نیستند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
سلام این منطق که میکی جه منطقیهست اینمنطق بزای کجا امدهاست جاهای دیکرهم این منطق وجوددارد دیده میشود
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.