تعداد بازدید : ۳۴۲
کد خبر : ۲۱۸۰۴۸
شرکت شیرپاستوریزه پگاه فارس اطلاع رسانی کرد؛
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
شرکت شیرپاستوریزه پگاه فارس از آثار کرونا بر عملکرد شرکت گفت

 

کرونا به

به گزارش بورس نیوز، شرکت شیرپاستوریزه پگاه فارس در خصوص گزارش عملکرد شفاف سازی کرد.

بر این اساس این شرکت اعلام کرد، پیرو مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا به منظور کنترل محیط از آلوده شدن و حفظ فاصله‌های اجتماعی، بصورت کامل رعایت شده است. ضمن آنکه تبعات ناشی از شیوع بیماری کرونا شامل، هزینه‌های پیشگیری از شیوع بیشتر بوده وهمچنین افزایش هزینه‌های سربار و عدم پوشش هزینه‌های ثابت به دلیل کاهش دریافت شیر شده، ضمناً درخصوص تاثیر شیوع بیماری کرونا در کسب و کار شرکت در بخش فروش محصولات در توزیع مویرگی تغییرات خاص و ملموسی در طی ۲ ماهه گذشته اتفاقی رخ نداد.

همچنین، فروش این شرکت به شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران که در قالب فروش‌های داخلی طبقه بندی می‌شود و مقصد نهایی آن توسط شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران خارج از کشور و عمدتاً حوزه CIS بوده به دلیل بسته بودن مرز‌های کشور‌های حوزه مذکور و در برخی مواقع کشور‌های عراق و افغانستان کاهش داشته که این امر نیز موجب کاهش اشتغال در حوزه صادرات و مشکلات نقدینگی ناشی از کاهش فروش صادراتی شده که ادامه این روند برای شرکت می‌تواند مشکل ساز بوده و ریسک‌هایی را ایجاد کند.


لازم به ذکر است تصمیمات آتی کشور‌های حوزه CIS و کشور‌های عراق و افغانستان بر میزان فروش داخلی این شرکت به شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران تاثیر گذار بوده و شیوع بیماری کرونا نیز در کشور‌های مذکور بر تصمیمات ذکر شده تاثیر خواهد داشت.

کرونا به

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.