تعداد بازدید : ۲۴۶۷
کد خبر : ۲۱۸۵۹۳
گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلط؛
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
در میان صندوق‌های مختلط، صندوق ارمغان ملل یکم بازدهی منفی را ثبت کرده است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلط پرداخته شده است.

اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید. از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق ها، بازدهی هفتگی، ماهیانه و بازدهی یک ساله آن‌ها اشاره کرد.

میزان تغییر در ارزش صندوق طی یک هفته اخیر ارائه شده است. میزان تزریق نقدینگی صورت گرفته طی یک هفته اخیر نیز ارائه شده است.
پس از ارائه جدول، موارد اصلی به صورت جداگانه توضیح داده شده است:

• ارزش کل صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط به ۱۹ هزار و ۶۲۱ میلیارد ریال تا پایان سه شنبه هفته گذشته رسیده است که نسبت به هفته قبل از آن کاهش ۱ درصدی را نشان می‌دهد.

• بیشترین ارزش مربوط به صندوق تجربه ایرانیان با ۵.۴۰۸ میلیارد ریال، صندوق ثروت آفرین پارسیان با ۲.۹۵۴ میلیارد ریال، صندوق توسعه ممتاز با ۲.۳۸۳ میلیارد ریال و صندوق مشترک کوثر با ۲.۳۶۳ میلیارد ریال است که بیش از دو سوم از کل ارزش صندوق‌های مختلط را در بر می‌گیرد.

• در میان صندوق‌های مختلط، صندوق ارمغان ملل یکم بازدهی منفی را ثبت کرده است. بیشترین بازدهی مثبت هفتگی نیز مربوط به صندوق سرمایه گذاری توسعه ممتاز با ۴.۷ درصد بازدهی است و پس از آن مربوط به صندوق نیکی گستران با ۴.۳ درصد بازدهی است.

• بیشترین بازدهی سالیانه صندوق‌های مختلط مربوط به صندوق توسعه پست بانک با ۲۱۲ درصد و پس از آن صندوق مشترک آسمان خاورمیانه با ۲۰۴ درصد است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.