تعداد بازدید : ۱۶۸۷
کد خبر : ۲۱۸۶۵۱
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز مطرح کرد: 
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
تا زمانی که حجم معاملات افت نکند نمی‌توان گفت بازار خطرناک است، از سوی دیگر به نظر می‌رسد شاخص تا پایان هفته جاری در یک رنج حدودی نوسان داشته و رشد شارپی پیش‌بینی نمی‌شود.
مرز امنیت بازار تا زمان افت حجم معاملات
 
بهروز شهدایی، کارشناس بازار سرمایه در خصوص حمایت‌های دولت در وضعیت این روز‌های بازارسرمایه به بورس‌نیوز گفت: دولت یقینا نقدینگی برای ورود به بازار و کاهش سهم ندارد اما؛ در صورت تصمیم، از طریق شرکت‌هایی که زیرنظر دولت بوده یا شرکت‌های سرمایه‌گذاری قادر به انجام این کار خواهد بود. 

وی ادامه داد: دولت تنها می‌تواند نقش حمایتی را در بحث بازار‌های پولی و عرضه سهام خود ایفا کند. 

شهدایی به شرایط منفی بازار در ساعات ابتدایی اشاره و اظهار کرد: بازار هنوز در ساعات پرالتهاب خود قرار داشته و شرایط برای اظهار نظر وجود نداشت و باید به این نکته توجه داشت که مرز یک میلیون، برای بازار مرز روانی و عدد بزرگی است.

وی خاطر نشان کرد: تا زمانی که حجم معاملات افت نکند نمی‌توان گفت بازار خطرناک است، از سوی دیگر به نظر می‌رسد شاخص تا پایان هفته جاری در یک رنج حدودی نوسان داشته و رشد شارپی پیش بینی نمی‌شود. 
 
این کارشناس بازار سرمایه در بررسی بخش عمده‌ای از وضعیت منفی بازار گفت: این اتفاق ناشی از نقدینگی وحشتناکی بود که روزانه وارد بازار سرمایه می‌شد واین امر عمدتا توسط افراد غیر متخصص صورت گرفت. 

شهدایی در پایان اضافه کرد: معتقدم افت بازار خیلی هم بد نیست و حتی می‌توان بر بازگشت بازار سرمایه امیدوار بود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: