کد خبر : ۲۱۸۷۵۸
۱.۴۱۰ ریال سود خالص به ازای هر سهم شناسایی شد؛
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
افت معنادار بیش از ۴۰ درصدی قیمت هر سهم این شرکت در روز‌های اخیر خود گویای عدم توجیه سرمایه گذاری در سهام این شرکت باشد.
ارتباط معنادار قیمت
به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، علی‌رغم رشد بیش از ۳۷۶درصدی سود خالص شرکت پاکدیس در سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با سال مالی ۱۳۹۷، با این حال شناسایی ۱.۴۱۰ ریال سود خالص به ازای هر سهم در انتهای سال مالی گذشته توجیه مناسبی برای قیمت‌های بیش از ۷۰.۰۰۰ ریالی هر سهم این شرکت نیست و شاید افت معنادار بیش از ۴۰ درصدی قیمت هر سهم این شرکت در روز‌های اخیر خود گویای عدم توجیه سرمایه گذاری در سهام این شرکت باشد.

ارتباط معنادار قیمت

افزایش در حدود ۳۱۲ میلیاردی سود خالص این شرکت با توجه به سرمایه پایین، سودآوری پاکدیس را در سال ۱۳۹۸ با تعدیل مثبتی قابل توجه همراه ساخت.
 
بخش عمده افزایش سودآوری این شرکت مربوط به افزایش نرخ‌های محصولات اصلی نظیر الکل و به ویژه آبمیوه و همچنین افزایش میزان تولید و فروش الکل به ویژه در ماه‌های انتهای سال بوده که این موضوع را می‌توان در جدول ذیل نیز ملاحظه کرد.
ارتباط معنادار قیمت
در مجموع کل درآمد‌های عملیاتی شرکت در صورت‌های مالی حسابرسی شده در حدود ۳.۰۶۷ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با درآمد‌های ۱.۹۲۸ میلیارد ریالی این شرکت در سال مالی ۱۳۹۷، رشدی ۵۹ درصدی را به ثبت رسانده است.
طهرانی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
سلام و خسته نباشید ، افت قیمت بازار با توجه به اصلاح شاخص در روزهای اخیر برای بیش از 80 درصد سهم های بازار ریزش 20 تا 40 درصدی در پی داشته غدیس هم از این قاعده مستثنی نیست ، در خصوص اظهار نظر در خصوص ارزش 70000 ریالی این سهم لطفا بفرمایید بر اساس کدام روش ارزش گذاری محاسبه فرمودید چون به نظر میاد خیلی از متغیر هارو از محاسباتتون حذف کردید که باعث شده ارزش ذاتی قبل از افزایش سرمایه و قبل از گزارش اخیر و قبل از افزایش قیمت مواد غذایی و عقد قرارداد تاثیرگذار با کگاز و ... محاسبه فرمودید، و جسارتا این قیمت صرفا یک جهت دادن به اذهان عمومی است و از وبسایت جامعی چون بورس نیوز بعید است ، لطفا در محاسبات خود در خبر های بعدی دقت بیشتری بفرمایید ، بنده چندین هفته و با دقت با استفاده از جریان های نقدی ازاد و عملیاتی و سود تقسیمی و ارزش جایگزینی قیمت این سهم را تحلیل کردم در هیچیک از حالت ها ارزش این سهم زیر 10000 تومان نیست ، موید باشید
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: