تعداد بازدید : ۴۳۵
کد خبر : ۲۱۹۰۷۲
هر چه تعدیل منفی سودآوری بیشتر، افزایش قیمت سهام بیشتر؛
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
قیمت سهام این شرکت در هفته پیش به بیش از ۱۵۹۰۰ ریال هم رسیده بود که البته در روز‌های پیش افتی ۲۸ درصدی را تجربه کرده است.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در جدیدترین گزارش حسابرسی نشده عملکرد شرکت فنرسازی زر در سال ۱۳۹۸، این شرکت موفق به تحقق ۶۴ میلیارد ریالی سود خالص و ۸۰ ریالی سودخالص به ازای هر سهم شد.


این سود خالص ۸۰ ریالی در حالی در سامانه کدال منتشر شده که قیمت سهام این شرکت در هفته پیش به بیش از ۱۵۹۰۰ ریال هم رسیده بود که البته در روز‌های پیش افتی ۲۸ درصدی را تجربه کرده است.


از نکات قابل توجه صورت‌های مالی سالانه حسابرسی شده این شرکت در مقایسه با گزارش این شرکت در سال مالی ۱۳۹۷، می‌توان به افزایش چشمگیر نرخ‌های محصولات اصلی این شرکت اشاره داشت که این عامل مهمترین دلیل افزایش فروش این شرکت نیز بود.

با این وجود، علیرغم افزایش محسوس مقادیر فروش این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸، رشد چشمگیر بیش از ۷۴ بهای تمام شده کالا‌های فروخته شده اصلی‌ترین عامل عدم رشد محسوس سود ناخالص و خالص این شرکت در مقایسه با سال مالی ۱۳۹۷ است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.