۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱
حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین و هیات همراه از کارخانه بهمن دیزل در شهرک صنعتی البرز واقع در استان قزوین بازدید کردند.

به گزارش بورس نیوز،مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین به منظور بررسی آشنایی با محصولات و کاربری‌های تولیدی از کارخانه بهمن دیزل تولید کننده انواع خودرو‌های تجاری و مسافری بازدید کرد.
خانپور با مراحل تولید و طرح‌های توسعه‌ای بهمن دیزل آشنا شد و از توانمندی‌های این مجموعه به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده کامیونت با کاربری‌های متفاوت بازدید به عمل آورد. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین ضمن اشاره به نظم حاکم در این مجموعه از برنامه تعامل با بهمن دیزل جهت خرید کامیونت با کاربری آتش نشانی سخن گفت.
با وجود شرایط سخت پس از تحریم‌های بین المللی صنعت خودرو، بهمن دیزل با ظرفیت‌های خود، مشکلات ناشی از آن را گذراند و توانست کار خود را توسعه دهد که امروز داخلی سازی کامیونت و مینی بوی شیلر و همچنین ساخت کاربری آتش نشانی نمایانگر نمونه‌ای از آن است و نوید بخش آینده روشن برای این مجموعه است. در بخش ساخت کاربری که از سال ۱۳۹۵ به این مجموعه افزوده شد، با رعایت استاندارد‌ها و متناسب با نوع آن، انواع کاربری‌های خاص خدمات شهری، آتش نشانی، اتاق بار‌های پنلی، کاربری‌های عمومی و خاص فلزی مطابق نیاز مشتری ساخته می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"وبملت" در پایان تیرماه به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده بانک ملت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ برگزار می شود.
تقسیم سود ۴۵۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۴۵۰ ریالی در مجمع "هرمز"

مجمع شرکت فولاد هرمزگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "فلوله" در چهاردهم ماه جاری

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت لوله و ماشین سازی اهواز در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ برگزار خواهد شد.

"های وب" در مجمع ۹۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت داده گستر عصر نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: