تعداد بازدید : ۴۰۹
کد خبر : ۲۱۹۱۴۸
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱
حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین و هیات همراه از کارخانه بهمن دیزل در شهرک صنعتی البرز واقع در استان قزوین بازدید کردند.

به گزارش بورس نیوز،مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین به منظور بررسی آشنایی با محصولات و کاربری‌های تولیدی از کارخانه بهمن دیزل تولید کننده انواع خودرو‌های تجاری و مسافری بازدید کرد.
خانپور با مراحل تولید و طرح‌های توسعه‌ای بهمن دیزل آشنا شد و از توانمندی‌های این مجموعه به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده کامیونت با کاربری‌های متفاوت بازدید به عمل آورد. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین ضمن اشاره به نظم حاکم در این مجموعه از برنامه تعامل با بهمن دیزل جهت خرید کامیونت با کاربری آتش نشانی سخن گفت.
با وجود شرایط سخت پس از تحریم‌های بین المللی صنعت خودرو، بهمن دیزل با ظرفیت‌های خود، مشکلات ناشی از آن را گذراند و توانست کار خود را توسعه دهد که امروز داخلی سازی کامیونت و مینی بوی شیلر و همچنین ساخت کاربری آتش نشانی نمایانگر نمونه‌ای از آن است و نوید بخش آینده روشن برای این مجموعه است. در بخش ساخت کاربری که از سال ۱۳۹۵ به این مجموعه افزوده شد، با رعایت استاندارد‌ها و متناسب با نوع آن، انواع کاربری‌های خاص خدمات شهری، آتش نشانی، اتاق بار‌های پنلی، کاربری‌های عمومی و خاص فلزی مطابق نیاز مشتری ساخته می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "وخارزم" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ برگزار می شود.

"چکاپا" از خرداد سال آینده سود می دهد

گروه صنایع کاغذ پارس زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
پرداخت سود

پرداخت سود "پکویر" از شهریور سال آینده

شرکت کویرتایر زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
سهامداران

سهامداران "دبالک" دور هم جمع می شوند

شرکت تولید مواد اولیه داروئی البرز بالک در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ مجمع عمومی برگزار می‌کند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: