کد خبر : ۲۲۰۵۰۸
عضو هیات مدیره شرکت ویتانا در گفت‌وگو با بورس نیوز مطرح کرد: 
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
نوسانات بازار همواره در تمامی شرکت‌ها وجود دارد، اما "غویتا" با توجه به سبقه، تلاش، افزایش سرمایه و خطوط توسعه‌ای سال‌های خوبی را با برنامه ریزی پیش رو خواهد داشت که نوید خوبی برای سهامداران است. 
 
نوید خوب
 
 
محمد مهدی صاحبقرانی، عضو هیات مدیره شرکت ویتانا در گفت‌وگو با بورس نیوز اظهار کرد: این شرکت با وضعیت خوب در منابع انسانی و زحماتی که طی سال‌های گذشته انجام شد، روند بسیار خوبی داشته و این روند با برنامه ریزی در آینده و با وجود برنامه‌های توسعه‌ای شرکت در حال پیش روی است. 

وی به بناگذاری در کاسپین اشاره کرد و گفت: فاز ۱ و ۲ راه اندازی شده و فاز ۲ "ویفر" هم در حال راه‌اندازی است که با محصولات جدید در آذرماه روبرو خواهیم شد. 
 
 

عضو هیات مدیره شرکت ویتانا از تاثیرات کرونا سخن گفت و افزود: اثرات این بیماری جهانی بوده و با مسائلی که رقم زد، تلاش شرکت به شکل غیرحضوری، با برنامه ریزی در خطوط تولید و با رعایت مسائل بهداشتی صورت گرفت.

وی به حوزه تولید اشاره و عنوان کرد:خطوط تولیدی هیچ تعطیلی نداشته و در جایگاه خود ادامه یافت. آمار موجود نشان می‌دهد که "غویتا" پاسخگوی نیاز بازار داخل بوده است. البته بازار صادرات با وجود کرونا دچار مسائلی شد که این موانع در حال برطرف شدن است.

صاحبقرانی درخصوص شرایط سهم شرکت ویتانا در بازار سرمایه خاطر نشان کرد: نوسانات بازار همواره در تمامی شرکت‌ها وجود دارد، اما "غویتا" با توجه به سبقه، تلاش، افزایش سرمایه و خطوط توسعه‌ای سال‌های خوبی را با برنامه ریزی پیش رو خواهد داشت که نوید خوبی برای سهامداران است.
 
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: