تعداد بازدید : ۷۴۳
کد خبر : ۲۲۰۷۵۵
افزایش قابل ملاحظه سود سرمایه‌گذاری‌های شرکت؛
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
این شرکت همچنین در سال گذشته موفق به کسب سود ناشی از فروش سرمایه گذاری‌ها به مبلغ ۴۲۶ میلیارد ریال رسید.

افزایش قابل ملاحظه سود سرمایه گذاری‌های شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد در سال مالی منتهی به پایان اسفندماه ۱۳۹۸ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت موفق به کسب سود خالص ۱.۸۱۷ میلیارد ریالی و معادل ۶۹۹ ریال به ازای هر سهم شده و این میزان سود در مقایسه با سال گذشته رشد ۲۴۸ درصدی را نشان می‌دهد.

افزایش قابل ملاحظه سود سرمایه گذاری‌های شرکت

در این سال شاهد شناسایی سود سهام دریافتی از شرکت‌های سرمایه پذیر به مبلغ ۱.۳۴۲ میلیارد ریال هستیم که این میزان سود در مقایسه با سال ۹۷ رشد جالب توجه ۱۴۳ درصدی را نشان می‌دهد.

در سال گذشته شاهد شناسایی سود سهام ۴۲۹ میلیارد ریالی از شرکت ورق‌های پوشش‌دار تاراز چهارمحال هستیم که بخش مهمی از رشد سودآوری شرکت در سال گذشته مربوط به سود سهام دریافتی از این شرکت است.

همچنین شرکت‌های توکاریل با ۲۴۰ میلیارد ریال، سرمایه گذاری توکافولاد با ۲۲۴ میلیارد ریال و صنایع نسوز توکا با ۷۵ میلیارد ریال دیگر بخش‌های اصلی درآمد شرکت از محل سود سهام دریافتی از شرکت‌های سرمایه پذیر را به خود اختصاص داده اند.

این شرکت همچنین در سال گذشته موفق به کسب سود ناشی از فروش سرمایه گذاری‌ها به مبلغ ۴۲۶ میلیارد ریال رسیده که این سود عمدتا از محل فروش بخشی از سهام تحت مالکیت شرکت در حمل و نقل توکا، فولاد افزاسپاهان، توکاریل، فرآورده‌های نسوز آذر و ... بوده است.

همچنین در بخش سایر درآمد‌های عملیاتی مبلغ ۲۴۶ میلیارد ریال شناسایی شده است.

از جمله شرکت‌های اصلی سرمایه پذیر شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد می‌توان به مالکیت ۳۸ درصد توکاریل، ۲۴ درصد از سهام شرکت فرآورده‌های نسوز آذر، ۴۶.۷ درصد از سهام حمل و نقل توکا و ۵۰ درصد از سهام تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا اشاره داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.