تعداد بازدید : ۱۸۴
کد خبر : ۲۲۰۹۱۴
بورس نیوز گزارش می‌دهد:
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵
۶ استارتاپ حوزه آب و انرژی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی رئیس جهمور گرد هم آمدند. 
 
برگزاری رویداد جذب سرمایه در حوزه آب و انرژی 
 
به گزارش بورس نیوز، علی ناظمی، معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار کرد: دومین رویداد جذب سرمایه در سال جاری و در حوزه آب و انرژی که از حوزه‌های اولویت دار صندوق نوآوری و شکوفایی محسوب می‌شود برگزار شد. 

وی ادامه داد: میزان سرمایه مورد نیاز برای طرح مذکور، ۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان (طی یکسال) و ارائه سهام ۲۰ درصدی شرکت برآورد شده که صرف توسعه دانش فنی محصول، نیروی انسانی و بازاریابی خواهد شد. 

لازم به ذکر است استارتاپ "مولکولارسیو" ویژگی‌های پلتفرم را تشریح و میزان سرمایه‌گذاری مورد نیاز خود را ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای طرح تولید جاذب و کاتالیست اعلام کرد. استارتاپ بعدی «رایان» بود که در رویداد جذب سرمایه حوزه آب و انرژی ایده و نیاز سرمایه گذاری خود را ارائه کرد.

 استارتاپ «اکساند» از شتاب دهنده آبان نیز محصول خود برای مدیریت شیرابه‌های زباله‌های شهری و پساب صنعتی را به سرمایه گذاران معرفی کرد. سرمایه مورد تقاضای این استارتاپ یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان برای یکسال و سهام ۲۰ درصدی شرکت است که در توسعه دانش فنی محصول، نیروی انسانی و بازاریابی هزینه خواهد شد. هزینه این پلتفرم برای فروش به ۳۰۰ هزار کاربر ۵ میلیارد تومان برآورد شده و بازگشت سرمایه آن ۲۵ میلیارد تومان خواهد بود. این استارتاپ برای توسعه کار خود تقاضای سرمایه گذاری ۴ میلیارد تومانی و فروش ۳۵ درصد از سهام خود را ارائه کرده است. در پایان استارتاپ «انرکوین Enercoin» ایده کاهش مصرف انرژی با راهکار اجرای سیاست تشویقی را به اشتراک گذاشت.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: