کد خبر : ۲۲۱۰۸۸
نگاهی به آخرین وضعیت و عملکرد صندوق قابل معامله بادرآمد ثابت تصمیم
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۶
این صندوق شامل ۲۷.۸ درصد اوراق بدهی، ۵۰ درصد سپرده‌های بانکی، ۲۱.۸ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و همچنین ۰.۴ درصد نیز سایر دارایی‌ها بوده است.
کسب بازدهی ۶ درصدی در ماه گذشته
نوع صندوق: درآمد ثابت
مدیر صندوق: سبدگردان تصمیم نگار ارزش آفرینان
 
ارقام به میلیون ریال
کسب بازدهی ۶ درصدی در ماه گذشته


همان گونه که در جدول بالا نیز مشاهده می‌گردد، این صندوق در هفته گذشته با جذب و یا خروج منابع سرمایه گذاری مواجه نبوده است و با احتساب بازدهی ۲.۵۹ درصدی هفته گذشته ارزش خالص دارایی‌های این صندوق به ۵ هزار و ۲۳۸ میلیارد ریال رسیده است.

کسب بازدهی ۶ درصدی در ماه گذشته
میزان بازدهی کسب شده صندوق در بازه‌های زمانی مختلف و تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه سال جاری به شرح جدول زیر است. بازدهی‌های هفتگی و ماهیانه این صندوق نسبت به سایر صندوق‌های مشابه وضعیت بهتری دارد. با این حال و با توجه به شروع فعالیت صندوق از پایان مهر ماه سال جاری، بازدهی سالیانه ارائه نشده است.

ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل ۲۷.۸ درصد اوراق بدهی، ۵۰ درصد سپرده‌های بانکی، ۲۱.۸ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و همچنین ۰.۴ درصد نیز سایر دارایی‌ها بوده است.
از جمله سهام تحت سرمایه گذاری این صندوق می‌توان به ۱۰ میلیون سهام پتروشیمی غدیر و معادل ۷ درصد از کل ارزش دارایی‌های صندوق، ۵.۱۶۵.۰۰۰ سهم شرکت شیشه همدان و معادل ۴ درصد از کل ارزش خالص دارایی‌های صندوق و همچنین ۴۷۵.۰۰۰ سهام شرکت جنرال مکانیک که معادل ۲.۷ درصد از کل ارزش خالص دارایی‌های صندوق است، اشاره کرد.
سپرده‌های بانکی نیز عمدتا در سه بانک آینده، پارسیان و ملل سرمایه گذاری شده است. نرخ این سپرده‌ها به میزان ۲۰ درصد ذکر شده است.
در بخش اوراق بدهی نیز اوراق مشارکت شهردای مشهد، سلف نفت خام داخلی و اوراق منفعت دولت با شرایط خاص بیشترین سهم را به خود اختصاص داده اند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"ساذری" در مجمع سود نداد

مجمع عمومی شرکت آذریت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
مجمع

مجمع "ولراز" هیچ سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت لیزینگ رازی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کحافظ" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کاشی و سرامیک حافظ در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار می‌شود.

"پاکشو" در مجمع ۲۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت گروه صنعتی پاکشو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: