تعداد بازدید : ۳۵۱
کد خبر : ۲۲۱۴۶۶
برای تامین ثبات و تضمین پایداری مشاغل؛
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
بیمه پارسیان ارایه کننده بهترین خدمات در تمامی رشته‌های بیمه‌ای اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی دربرگیرنده نزدیک به ۸۰ نوع محصول بیمه‌ای متفاوت و با حضور مداوم در میان ۱۰۰ شرکت برتر کشور از اولین سال فعالیت و کسب رتبه ۷۲ در این فهرست در آخرین ارزیابی انجام شده است.

به گزارش بورس نیوز،بیمه پارسیان دارای رتبه یک توانگری مالی به استناد ارزیابی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با افزایش بهره‌وری، بهبود فرآیند‌ها و رضایت مشتریان و به تبع آن، اخذ گواهینامه‌ها، جوایز و تندیس‌های افتخار داخلی و بین‌المللی و با سابقه درخشان خدمت‌دهی به گروه بزرگی از مشتریان حقیقی و حقوقی است.
همچنین این شرکت دارای بیشترین سقف قبولی اتکایی از بیمه گران داخلی در میان شرکت‌های بیمه خصوصی می‌باشد که مجوز آن نیز اخیراً از سوی بیمه مرکزی تمدید گردید.

این شرکت همچنین در راستای ارایه خدمات بهتر در زمان شیوع بیماری کرونا و با توجه به کاهش درآمد طرح‌های مختلفی را به منظور تسهیل در امور بیمه گذاران به اجرا گذاشته است از جمله این طرح‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
در حوزه بیمه‌های مسئولیت؛ این شرکت تخفیفات ویژه‌ای برای اصناف پرخطر فعال در شرایط شیوع بیماری کرونا به ویژه کادر درمانی کشور در نظر گرفته شده است که جزییات طرح‌ها به شرح ذیل اعلام شده است:
- به پاس قدردانی از زحمات و فداکاری‌های جامعه درمانی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا به منظور تکریم از کادر درمان، پرسنل اداری و اجرایی واحد‌های درمانی به ویژه پرستاران، با ارایه تخفیفات ویژه در طرح فروش ویژه کادر درمانی بیمارستان ها، درمانگاه‌ها و کلینیک‌ها برای مدافعان سلامت کشور
- به منظور تکریم و جلب رضایت مشتریان با توجه به شیوع بیماری کرونا با ارایه تخفیفات ویژه‌ای در طرح فروش ویژه اصناف پرخطر برای خریداران بیمه‌نامه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان و اشخاص ثالث
- به منظور حمایت از جامعه مهندسین کشور با ارایه تخفیفات در طرح فروش ویژه مسئولیت مدنی حرفه‌ای برای مهندسین ناظر، طراح و محاسب

بیمه پارسیان می‌تواند مرجعی مطمئن و قابل اتکا برای کسب و کار‌ها در تامین ثبات و تضمین پایداری آن‌ها باشد

همچنین در حوزه بیمه‌های آتش سوزی جشنواره فروش عید تا عید بیمه‌های آتش سوزی بیمه پارسیان در حال اجرا می‌باشد که تسهیلات و تخفیفات بسیار مناسبی برای مشتریان در بردارد. در این راستا و به نقل از مدیریت بیمه‌های آتش سوزی بیمه پارسیان، این شرکت در فاصله اعیاد فطر تا قربان تخفیفات ویژه‌ای برای مشتریان جدید خود در بیمه‌های آتش سوزی در نظر گرفته است.
از جمله مزایای طرح عید تا عید بیمه‌های آتش سوزی، ۴۰ درصد تخفیف در نرخ‌های پوشش‌های آصا و خطرات تبعی می‌باشد.

بیمه پارسیان می‌تواند مرجعی مطمئن و قابل اتکا برای کسب و کار‌ها در تامین ثبات و تضمین پایداری آن‌ها باشد
در حوزه بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری نیز با توجه به شیوع بیماری کرونا و جلب رضایت مشتریان و بیمه گذاران، پوشش درمان بیماری کرونا ارایه گردیده است. در این راستا و به نقل از مدیریت بیمه‌های عمر انفرادی، شرکت بیمه پارسیان برای کلیه بیمه شدگان بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری که دارای پوشش امراض خاص می‌باشند (اعم از بیمه شدگان قبلی و جدید)، جبران هزینه‌های درمانی در صورت ابتلا به بیماری کرونا را تا سقف پوشش امراض خاص (مطابق شرایط اختصاصی آن) تعهد می‌نماید.

بیمه پارسیان می‌تواند مرجعی مطمئن و قابل اتکا برای کسب و کار‌ها در تامین ثبات و تضمین پایداری آن‌ها باشد

شرکت بیمه پارسیان همچنین در حوزه بیمه‌های بدنه خودرو و سایر بیمه نامه‌ها با رعایت کامل اصول حرفه‌ای بیمه گری اقدام به ارایه این گونه تسهیلات نموده تا بیمه گذاران و مشتریان بتوانند با خیالی آسوده بیمه نامه‌های خود را دریافت نمایند.
علاقه مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بهره برداری از این تخفیفات ویژه به شعب و نمایندگی‌های بیمه پارسیان در سراسر کشور مراجعه و یا با شماره ۸۲۵۹ تماس حاصل نمایند.


                                                                   

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: