تعداد بازدید : ۶۰۵
کد خبر : ۲۲۱۷۰۸
حالا دیگر حباب‌ها بیش هر زمان دیگر به چشم می‌آیند؛
۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴
از نکات قابل توجه صورت‌های مالی منتشر شده این شرکت افزایش میزان تکمیل پروژه‌های در حال انجام در سال مالی ۱۳۹۸ و کاهش درآمد‌های احتمالی شرکت از محل این قرارداد‌ها در سال آتی است.

حالا دیگر حباب‌ها بیش هر زمان دیگر به چشم می‌آیند

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که همانند سهام بسیاری از شرکت ها، سهام شرکت آذرآب نیز در ماه‌های گذشته مبدل به جولانگاهی برای سفته‌بازان ریز و درشت بازار سرمایه شده، صورت‌های مالی این شرکت خبر از تحقق زیان خالصی ۴۱ ریالی به ازای هر سهم آن هم با قیمت بیش از ۳۸۵۰۰ ریال می‌دهد.

حالا دیگر حباب‌ها بیش هر زمان دیگر به چشم می‌آیند

از نکات قابل توجه صورت‌های مالی منتشر شده این شرکت افزایش میزان تکمیل پروژه‌های در حال انجام در سال مالی ۱۳۹۸ و کاهش درآمد‌های احتمالی شرکت از محل این قرارداد‌ها در سال آتی است. عمده درآمد‌های شرکت ناشی از اجرای پروژه‌های نیروگاهی و پروژه‌های صنایع نفت و گاز بوده که از نظر مبلغی سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با سال مالی گذشته از رشدی ۲۸ درصدی برخوردار بوده، اما بنابر صورت‌های مالی منتشر شده تناژ تولیدی این شرکت در این سال جمعا ۳.۰۴۲ تن بوده در حالی که در سال گذشته بیش از ۱۱.۴۲۶ تن به ثبت رسیده بود.

حالا دیگر حباب‌ها بیش هر زمان دیگر به چشم می‌آیند

در نهایت افزایش در حدود ۹۶۰ میلیارد ریالی بهای تمام شده و نیز کاهش ۳۴ درصدی سود عملیاتی منجر به تحقق ۴۰ میلیارد ریالی زیان خالص این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ شد تا بیش از پیش شاهد حبابی بودن قیمت سهام این شرکت در مقطع کنونی باشیم.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
دوست عزيز!!!!
اين تحليل مغرضانه شما نشان از اهداف سودجويانه دارد که در اين آشفته بازار بورس سعي در بردن کلاه خود از اين نمد هستيد. جناب تحليلگر نسبتا محترم اگر ذره اي انصاف در وجودتان بود حتما ميگفتيد اقبال به اين سمت نه براي ضرر سال گذشته شرکت بلکه به خاطر افزايش سرمايه سنگين آن در آينده نزديک است! پرواضح است که قيمت يک سهم بر مبناي پتانسيلهاي آن است نه عملکرد گذشته آن. به نظر شما در اين سهم سفته بازي وجود دارد يا در سهام خودرويي که با چندين هزار ميليارد زيان انباشته در صف خريد قفلند؟! آيا در فاذر سفته بازي است يا در سهام بانکي به عنوان مثال بانک دي با اي پي اس منفي 5976 ريال در قيمت بالاي 2500 تومان صف خريد چند ميليوني دارد؟؟ فاذر با افزايش سنگين از دو محل آورده و تجديد ارزيابي در آينده نزديک براي هر خريداري جذاب است و شما هم بهتر است اين دام بر مرغ دگري بنهيد!!! درضمن اصرار شما بر تفهيم اين مطلب سودجويانه خود چه به صورت کليپ در روز گذشته و تغيير آن به صورت محتواي امروز بيش از هر چيز نشان از ارزشمندي فاذر دارد و بهتر است خود را با اين فرافکني هاي مسموم به زحمت نياندازيد!!!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: