تعداد بازدید : ۴۱۳
کد خبر : ۲۲۱۸۹۱
۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
کانون نهاد‌های سرمایه‌گذاری با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و طی تفاهمنامه‌ای قصد دارد به کلیه شرکت‌های صنعتی، جهت پذیرش در بازار سرمایه و بحث تأمین مالی از طریق انتشار اوراق، مشاوره ارائه کند.

تفاهمنامه همکاری کانون نهادهای سرمایه گذاری و وزارت صمت

به گزارش بورس نیوز،کانون نهاد‌های سرمایه‌گذاری با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و طی تفاهمنامه‌ای قصد دارد به کلیه شرکت‌های صنعتی، جهت پذیرش در بازار سرمایه و بحث تأمین مالی از طریق انتشار اوراق، مشاوره ارائه کند.

علیرضا توکلی کاشی، معاونت توسعه کانون اظهار کرد: پیرو این تفاهم‌نامه و در راستای استفاده حداکثری و بهینه از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالای بازار سرمایه، کانون قصد دارد به کلیه شرکت‌های معرفی شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص بحث تامین مالی از طریق شرکت‌های سرمایه‌گذاری و تامین سرمایه عضو کانون کمک کند.

وی افزود: پیش از این جلساتی نیز با برخی از شرکت‌ها که حائز شرایط پذیرش در بازار سرمایه بوده‌اند در محل کانون برگزار کرده و در حال حاضر مقدمات رایزنی را با شرکت‌های تامین سرمایه و مشاور سرمایه گذاری جهت تسهیل فرایند مذکور در دست اقدام دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: