تعداد بازدید : ۷۲۹
کد خبر : ۲۲۱۹۲۳
افزایش مازاد ارزش پرتفوی بورسی این سرمایه‌گذار؛
۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
با توجه به بهای تمام شده ثبت شده یک هزار و ۲۶۲ میلیارد ریالی، مازاد ارزش روز پرتفوی بورسی شرکت به ۲۵ هزار و ۱۸ میلیارد ریال رسید.

افزایش ۵.۲۰۰ هزار میلیارد ریالی مازاد ارزش پرتفوی بورسی شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بر اساس گزارش صورت وضعیت پرتفوی خرداد ماه ارائه شده توسط شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی، ارزش روز پرتفوی بورسی این شرکت در پایان این ماه به بیش از ۲۶ هزار و ۲۸۰ میلیارد ریال رسیده است.

با توجه به بهای تمام شده ثبت شده یک هزار و ۲۶۲ میلیارد ریالی، مازاد ارزش روز پرتفوی بورسی شرکت به ۲۵ هزار و ۱۸ میلیارد ریال رسیده و این در حالی است که این مبلغ مازاد در پایان اردیبهشت ماه معال ۱۹ هزار و ۷۸۷ میلیارد ریال بود و به این ترتیب و با توجه به رشد قیمت‌ها در یک ماه گذشته، شاهد افزایش ارزش روز پرتفوی بورسی این شرکت به مبلغی در حدود ۵۲ هزار میلیارد ریال و معادل ۲۵ درصد هستیم.

لازم به ذکر است، مبلغ مازاد محقق شده این شرکت در بخش شرکت‌های زیرمجموعه بورسی عمدتا از محل سرمایه‌گذاری در سهام ۵ شرکت محقق شده که جزئیات آن در جدول زیر ارائه شده است:

افزایش ۵.۲۰۰ هزار میلیارد ریالی مازاد ارزش پرتفوی بورسی شرکت

همچنین ارزش پرتفوی غیربورسی این شرکت در پایان خرداد ماه معادل یک هزار و ۷۹۳ میلیارد ریال است. مهم‌ترین شرکت غیربورسی این شرکت سرمایه‌گذاری، سرمایه گذاری هامون کیش با مالکیت ۹۹ درصدی و بهای تمام شده ۶۹۹ میلیارد ریال است.

لازم به ذکر است، در ماه گذشته شاهد فروش سهام و یا محقق شدن سود سهام شرکت‌های سرمایه پذیر نبوده ایم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: