تعداد بازدید : ۵۱۱
کد خبر : ۲۲۱۹۲۶
نگاهی به صورت وضعیت پرتفوی این هلدینگ تازه‌وارد؛
۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
ارزش پرتفوی غیربورسی این شرکت در پایان خرداد ماه معادل ۳۱ هزار و ۲۵۶ میلیارد ریال است.

افزایش ۳۴۰ هزار میلیارد ریالی مازاد ارزش پرتفوی بورسی شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بر اساس گزارش صورت وضعیت پرتفوی خرداد ماه ارائه شده توسط شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، ارزش روز پرتفوی بورسی این شرکت در پایان این ماه به بیش از یک هزار و ۴۰۴ هزار میلیارد ریال رسیده است. با توجه به بهای تمام شده ثبت شده ۷۶ هزار و ۹۶۴ میلیارد ریالی، مازاد ارزش روز پرتفوی بورسی شرکت به یک هزار و ۳۲۷ هزار میلیارد ریال رسیده است.

این در حالی است که این مبلغ مازاد در پایان اردیبهشت ماه معال ۹۷۸ هزار میلیارد ریال بود و به این ترتیب و با توجه به رشد قیمت‌ها در یک ماه گذشته، شاهد افزایش ارزش روز پرتفوی بورسی این شرکت به مبلغی در حدود ۳۴۰ هزار میلیارد ریال هستیم.

لازم به ذکر است، مبلغ مازاد محقق شده این شرکت در بخش شرکت‌های زیرمجموعه بورسی عمدتا از محل سرمایه‌گذاری در سهام ۵ شرکت محقق شده که جزئیات آن در جدول زیر ارائه شده است:

افزایش ۳۴۰ هزار میلیارد ریالی مازاد ارزش پرتفوی بورسی شرکت

همچنین ارزش پرتفوی غیربورسی این شرکت در پایان خرداد ماه معادل ۳۱ هزار و ۲۵۶ میلیارد ریال است. از شرکت‌های زیرمجموعه غیربورسی اصلی این شرکت می‌توان به مالکیت ۱۰۰ درصدی سهام شرکت مدیریت صنایع نوین تامین، ۱۰۰ درصد از سهام سیمان تامین، ۹.۲۴ درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی، ۳۰ درصد ملی نفتکش ایران و ۱۰۰ درصد موج تامین ارتباطات پارس اشاره کرد.

در ماه گذشته مبلغ ۱.۳۴۸ میلیارد ریال از سهام تحت اختیار این شرکت به فروش رسیده که منجر به ثبت سود ۵۰ میلیارد ریالی شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: