تعداد بازدید : ۲۳۵
کد خبر : ۲۲۲۰۰۹
عضو سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران مطرح کرد:
۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
مزیت‌های صنعت پتروشیمی، کشور را در جهش دوم و سوم این صنعت قرار داده که تا چند سال آینده ظرفیت تولید پتروشیمی و صادرات محصولات را به طور محسوسی افزایش خواهد داد.

 

کشور در جهش دوم و سوم صنعت

به گزارش بورس نیوز، عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای اظهار کرد: شرکت‌ها و هلدینگ‌های پتروشیمی با این طرح‌ها به ایجاد تقاضا پرداخته تا بر مبنای درخواست آنها، محصولاتی متناسب با استاندارد‌های روز توسط تامین کنندگان و سازندگان تجهیزات ساخته شود.


احسان ثقفی به سال جهش تولید اشاره و عنوان کرد: همانند سال‌های گذشته، سازندگان ایرانی قابلیت تامین تجهیزات، قطعه‌ها و نیاز‌های مختلف طرح‌ها و مجتمع‌های پتروشیمی را متناسب با استاندارد‌های روزداشته و در شرایط تحریم با بهره مندی از توان دانشی و طراحی، مهندسی و ساخت ایرانی قادر به تولید تجهیزات بوده تا در اختیار کارفرما قرار گیرد.


این عضو سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران ضمن بیان اینکه تحقق جهش تولید نیازمند تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی است افزود:مزیت‌های صنعت پتروشیمی، کشور را در جهش دوم و سوم این صنعت قرار داده که تا چند سال آینده ظرفیت تولید پتروشیمی و صادرات محصولات را به طور محسوسی افزایش خواهد داد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: