تعداد بازدید : ۱۵۷۰
کد خبر : ۲۲۲۰۲۵
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر نیم‌نگاهی دارد به آقایانی که شعار رکود مسکن می‌دهند و خودشان اینکاره بازار هستند و فیلتری که بر تن همه چیز می‌نشیند، جز اقتصاد...

لامپ نیم‌سوز بورسی

به گزارش بورس‌نیوز، لامپ‌فروش بورسی ما این روز‌ها آمار‌هایی از خود ارائه داده که نه تنها برق سهامداران را از فیوز پرانده بلکه این قطعی برق به کنتور ناظران نیز آسیب رسانده است؛ سهامداران این شرکت لامپ فروش این روز‌ها بیم مشکلات ارزی باعث شده که این سهم آن‌ها نیم‌سوز شود چراکه در کنار محدودیت‌های ناشی از تخصیص ارز در سال جاری برای این شرکت که بیش از ۹۰ درصد از مواد اولیه خود را از خارج تامین می‌کند، نه تنها از مهمترین چالش‌های این شرکت در سال جاری بوده بلکه ممکن است کشش بازار و بخش عمده‌ای از سودآوری شرکت را نیز تحت الشعاع خود قرار داده است.

چراغی که به خانه دیگران رواست
سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که بسیاری از مسئولینی که این‌روز‌ها سخن از اجاره‌بها منزل مسکونی هر روز از تریبون‌های مختلف به‌میان می‌آورند و توئیت‌های جذابی نیز روابنه فضای مجازی می‌کنند، خودشان اجاره ملک را انجام داده و این‌روز‌ها در ملکی زندگی می‌کند که از آن خود نیست؛ گویا شعاری که قبل از قدرت در بوق و کرنا زده می‌شود، شفافیت است اما؛ پس از مسئولیت، سکوت کامل!

درست فیلتر کنیم
کاش اقتصاد و گرانی هم اندازه ایسنتاگرام برای اهالی بهارستان اولویت داشت، هر آنچه که انتظار بالایی از مجلس جدید وجود هر روز مطالبی از این خانه به بیرون می‌آید که اصلا ربطی به سفره مردم ندارد؛ دوستان عزیز، لازم به ذکر است که اگر این اپلیکیشن هم فیلتر شود با توجه به فیلتر تلگرام، همه از فیلترشکن استفاده می‌کنند و شما الکی وقت مجلس را برای تصحیح اقتصاد کشور، فیلتر کرده‌اید.

معاونی که شاید مانند هواپیما سقوط کند
از طرف دیگر سخنگوی راه‌پله‌ها در خبری دیگر آورده که فلان معاون جنب پارک‌وآتش که گویا احکام متعدد قضایی و حتی حکمی نیز برایش صادر شده، در پرونده سقوطی نیز مقصر شناخته شده اما؛ مگر می‌شود معاونتی که حکم دارد را پایین کشید، شاید آقای مدیر نیز مانند پرواز یاسوج، سقوط کند.

رقم اونس
سرمایه‌گذاری روی اونس طلا درحالی جذاب‌تر شده که کره‌شمالی‌ها تهدید‌ها و رژ‌ه‌ای را علیه دوست جنوبی خود و آمریکا برقرار کرده و گویا انتظارات بازار باعث شده که اصلاح کوتاه مدت قیمتی برای انس طلا نیز ایجاد شود در غیر اینصورت تداوم آرام صعود اونس را خواهیم داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: