تعداد بازدید : ۴۰۴
کد خبر : ۲۲۲۲۰۲
رئیس هیات مدیره شرکت لبنیات کالبر در گفت‌وگو با بورس نیوز مطرح کرد: 
۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
تامین اجتماعی با حسابرسی‌های غیر قانونی و اعداد عجیب دفاتر خود، مطالبات بی جا داشته و علی رغم تمهیداتی که اتاق بازرگانی و دولت مقرر کرده، تامین اجتماعی تنها کار خود را انجام داده و فشار شدیدی به شرکت‌ها وارد می‌کند.
 
مطالبات بی جای تامین اجتماعی از
 
لطف الله نائب زاده، رئیس هیئت مدیره شرکت لبنیات کالبر در خصوص بدهی‌های مالیاتی و بیمه‌ای شرکت به بورس نیوز گفت: کالبر و زیرمجموعه آن مشکل حادی با وزارت اقتصاد و دارایی ندارد و بزرگترین معضل در شرکت‌ها، " تامین اجتماعی " است. 

وی ادامه داد: تامین اجتماعی با حسابرسی‌های غیر قانونی و اعداد عجیب دفاتر خود، مطالبات بی جا داشته و علی رغم تمهیداتی که اتاق بازرگانی و دولت مقرر کرده، تامین اجتماعی تنها کار خود را انجام داده و فشار شدیدی به شرکت‌ها وارد می‌کند. 

نائب زاده خاطر نشان کرد: "کالبر "به عنوان شرکت سهامی عام بورسی، شفاف و روشن عمل کرده، اما متاسفانه اگر تجدید ارزیابی نیز در شرکت اتفاق بیفتد تامین اجتماعی به گونه‌ای امور را به خود ربط می‌دهد.
 
احتمال تجدید ارزیابی در "غالبر"
رئیس هیئت مدیره شرکت کالبر ضمن اشاره به تجدید ارزیابی شرکت فرعی " شیر ایلام زاگرس"، اضافه کرد: چهار شرکت زیرمجموعه کالبر در سال گذشته تجدید ارزیابی داشته و در صورت تصویب هیئت مدیره، احتمال می‌رود خود شرکت نیز تجدید ارزیابی را اجرایی کند. 
 
 
بهره برداری از طرح شیرخشک تا۴ ماه دیگر
وی در خصوص افزایش سرمایه "غالبر" گفت: هر گونه اقدامی در مملکت ما روندی طولانی را تجربه می‌کند، افزایش سرمایه شرکت نیز پروسه‌ای ۹ ماهه را طی کرده و برای جلوگیری از توقف طرح شیر خشک و گرفتار نشدن در موج افزایش قیمت ها، از هر امکانی برای جذب سرمایه لازم استفاده کرده تا طرح پیش برود وامیدواریم طی ۴ ماه آتی به بهره برداری برسد. 
 
صادراتی ۲۵ درصدی در سال ۹۸
نائب زاده همچنین به صادرات شرکت کالبر نیز اشاره و اظهار داشت: صادرات "غالبر" تقریبا از اواخر سال ۹۶ آغاز شده و تا قبل از آن صادرات نداشتیم. در سال ۹۷ موفق بودیم و در سال ۹۸ بهترین حالت را تجربه کرده و توانستیم ۲۵ درصد محصولات خود را به کشور‌های اطراف صادر کنیم که موفقیتی برای شرکت محسوب می‌شود. 

رئیس هیئت مدیره شرکت لبنیات کالبر در پایان برگزاری مجمع به صورت آنلاین را خوب ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم سهامداران نیز از این موضوع رضایت خاطر داشته باشند.
 
برای مشاهده ویدیو، کلیک کنید
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: