تعداد بازدید : ۵۵۸
کد خبر : ۲۲۲۲۰۲
رئیس هیات مدیره شرکت لبنیات کالبر در گفت‌وگو با بورس نیوز مطرح کرد: 
۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
تامین اجتماعی با حسابرسی‌های غیر قانونی و اعداد عجیب دفاتر خود، مطالبات بی جا داشته و علی رغم تمهیداتی که اتاق بازرگانی و دولت مقرر کرده، تامین اجتماعی تنها کار خود را انجام داده و فشار شدیدی به شرکت‌ها وارد می‌کند.
 
مطالبات بی جای تامین اجتماعی از
 
لطف الله نائب زاده، رئیس هیئت مدیره شرکت لبنیات کالبر در خصوص بدهی‌های مالیاتی و بیمه‌ای شرکت به بورس نیوز گفت: کالبر و زیرمجموعه آن مشکل حادی با وزارت اقتصاد و دارایی ندارد و بزرگترین معضل در شرکت‌ها، " تامین اجتماعی " است. 

وی ادامه داد: تامین اجتماعی با حسابرسی‌های غیر قانونی و اعداد عجیب دفاتر خود، مطالبات بی جا داشته و علی رغم تمهیداتی که اتاق بازرگانی و دولت مقرر کرده، تامین اجتماعی تنها کار خود را انجام داده و فشار شدیدی به شرکت‌ها وارد می‌کند. 

نائب زاده خاطر نشان کرد: "کالبر "به عنوان شرکت سهامی عام بورسی، شفاف و روشن عمل کرده، اما متاسفانه اگر تجدید ارزیابی نیز در شرکت اتفاق بیفتد تامین اجتماعی به گونه‌ای امور را به خود ربط می‌دهد.
 
احتمال تجدید ارزیابی در "غالبر"
رئیس هیئت مدیره شرکت کالبر ضمن اشاره به تجدید ارزیابی شرکت فرعی " شیر ایلام زاگرس"، اضافه کرد: چهار شرکت زیرمجموعه کالبر در سال گذشته تجدید ارزیابی داشته و در صورت تصویب هیئت مدیره، احتمال می‌رود خود شرکت نیز تجدید ارزیابی را اجرایی کند. 
 
 
بهره برداری از طرح شیرخشک تا۴ ماه دیگر
وی در خصوص افزایش سرمایه "غالبر" گفت: هر گونه اقدامی در مملکت ما روندی طولانی را تجربه می‌کند، افزایش سرمایه شرکت نیز پروسه‌ای ۹ ماهه را طی کرده و برای جلوگیری از توقف طرح شیر خشک و گرفتار نشدن در موج افزایش قیمت ها، از هر امکانی برای جذب سرمایه لازم استفاده کرده تا طرح پیش برود وامیدواریم طی ۴ ماه آتی به بهره برداری برسد. 
 
صادراتی ۲۵ درصدی در سال ۹۸
نائب زاده همچنین به صادرات شرکت کالبر نیز اشاره و اظهار داشت: صادرات "غالبر" تقریبا از اواخر سال ۹۶ آغاز شده و تا قبل از آن صادرات نداشتیم. در سال ۹۷ موفق بودیم و در سال ۹۸ بهترین حالت را تجربه کرده و توانستیم ۲۵ درصد محصولات خود را به کشور‌های اطراف صادر کنیم که موفقیتی برای شرکت محسوب می‌شود. 

رئیس هیئت مدیره شرکت لبنیات کالبر در پایان برگزاری مجمع به صورت آنلاین را خوب ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم سهامداران نیز از این موضوع رضایت خاطر داشته باشند.
 
برای مشاهده ویدیو، کلیک کنید
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: