تعداد بازدید : ۷۱۷
کد خبر : ۲۲۲۲۲۰
گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط؛
۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
کمترین بازدهی هفتگی نیز مربوط به صندوق‌های ثروت آفرین، مشترک کوثر و توسعه پست بانک به ترتیب با ۴.۳۷، ۴.۴۲ و ۵.۶۵ درصد بوده است.

گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط (هفته منتهی به ۳ تیر ۱۳۹۹)

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلط پرداخته شده که اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌کنید. از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق ها، بازدهی هفتگی، ماهیانه و بازدهی یک ساله آن‌ها اشاره کرد. همچنین میزان تغییر در ارزش صندوق طی یک هفته اخیر ارائه شده و میزان تزریق نقدینگی صورت گرفته طی یک هفته اخیر نیز ارائه شده است.

پس از ارائه جدول، موارد اصلی به صورت جداگانه توضیح داده شده است:

گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط (هفته منتهی به ۳ تیر ۱۳۹۹)

 ارزش صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط در پایان هفته منتهی به ۳ تیر ماه سال جاری به ۳۰ هزار و ۹۷۸ میلیارد ریال رسیده که افزایش ۱.۱۴۳ میلیارد ریالی را نسبت به هفته قبل از آن نشان می‌دهد.

 بیشترین بازدهی هفتگی مربوط به صندوق‌های آرمان سپهر آشنا، سپهر اندیشه نوین و نواندیشان به ترتیب با ۱۳.۸، ۱۲.۷ و ۱۰.۲ درصد بوده است. کمترین بازدهی هفتگی نیز مربوط به صندوق‌های ثروت آفرین، مشترک کوثر و توسعه پست بانک به ترتیب با ۴.۳۷، ۴.۴۲ و ۵.۶۵ درصد بوده است.

 همچنین بیشترین بازدهی سالیانه صندوق‌های مختلط مربوط به صندوق‌های نواندیشان، آرمان سپهر آشنا و ارمغان یکم ملل به ترتیب با ۳۵۴، ۲۳۰ و ۲۳۰ درصد بازدهی است.

در هفته گذشته بیشترین جذب منابع مربوط به صندوق‌های تجربه ایرانیان، مشترک سپهر آتی و گوهر نفیس تمدن به ترتیب با ۹۲۹، ۴۶ و ۴۵ میلیارد ریال بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.