تعداد بازدید : ۲۰۴۷
کد خبر : ۲۲۲۳۶۸
عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام اعلام کرد:
۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام گفت:با عنایت به افزایش سرمایه در دست اقدام ازمحل مطالبات و آورده نقدی سهامداران و قرارداد‌های جدید برای نخستین بار در ایران پیش بینی می‌شود نقدینگی شرکت در سال مالی آتی مثبت و به تبع آن هزینه مالی کاهش یابد.

کاهش هزینه مالی

به گزارش بورس نیوز، کورش منتظری، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام درخصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها اظهار کرد: شرکت ایران ارقام قصد افزایش سرمایه از محل زمین‌ها را داشته که مکاتبات لازم جهت معرفی کارشناس رسمی با مراجع ذیصلاح صورت پذیرفته است.

وی درخصوص قرارداد ۳ساله با شرکت king teller افزود: قرارداد با این شرکت برای سفارش ۳۰۰دستگاه تا پایان سال۲۰۲۰، ۳۰۰دستگاه و برای سال۲۰۲۱ نیز ۳۰۰دستگاه دیگر در شهریور ۱۳۹۸ منعقد شد که تاکنون دو دستگاه به عنوان نمونه تحویل انبار شد و مبلغ آن نیز به آن شرکت پرداخت شده است.

عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام درباره بهبود وضعیت مالی ادامه داد: با عنایت به افزایش سرمایه در دست اقدام ازمحل مطالبات و آورده نقدی سهامداران و قرارداد‌های جدید شامل MVNO و عرضه Ipc Core Window ۱۰ برای نخستین بار در ایران پیش بینی می‌شود نقدینگی شرکت در سال مالی آتی مثبت و به تبع آن هزینه مالی کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت ایران ارقام همچنین درخصوص افزایش سرمایه شرکت ادامه داد: افزایش سرمایه شرکت از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران و همچنین تجدید ارزیابی زمین‌های شرکت است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت ایران ارقام با توجه به زیرساخت‌های موجود به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری و گستردگی دفاتر شرکت در کل کشور با هدف توسعه فعالیت‌ها در حوزه پرداخت یاری شرکت به برنامه ریزی در خصوص طراحی و تولید انواع پوز‌های اندرویدی و فروش، پشتیبانی، تعمیر و نگهداری انواع دستگاه‌های پوز ثابت و سیار اقدام کرده است.

منتظری در پایان درخصوص چشم انداز شرکت گفت: توسعه فعالیت‌های حوزه مخابراتی و MNVO، بازاریابی و فروش محصولات جدید شرکت از جمله +IAC و WIN۱۰، افزایش ظرفیت کارخانه و تولید محصولات جانبی، ورود به حوزه پرداخت یاری و توسعه محصولات نرم افزاری در حوزه‌های بانکی و غیربانکی از برنامه‌های آتی شرکت است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "دکیمی" تعیین شد

مجمع عمومی عادی شرکت صنعتی کیمیدارو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ برگزار خواهد شد.

"غپینو" آماده مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت صنعتی پارس مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ برگزار می‌شود.
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.

"غدشت" در اندیشه تغییر هیات مدیره است

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت دشت مرغاب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ برگزار می شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "همراه" از خردادماه

شرکت ارتباطات سیار ایران زمان پرداخت سود به سهامدارانش را اعلام کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: