تعداد بازدید : ۹۹۵
کد خبر : ۲۲۲۳۶۸
عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام اعلام کرد:
۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام گفت:با عنایت به افزایش سرمایه در دست اقدام ازمحل مطالبات و آورده نقدی سهامداران و قرارداد‌های جدید برای نخستین بار در ایران پیش بینی می‌شود نقدینگی شرکت در سال مالی آتی مثبت و به تبع آن هزینه مالی کاهش یابد.

کاهش هزینه مالی

به گزارش بورس نیوز، کورش منتظری، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام درخصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها اظهار کرد: شرکت ایران ارقام قصد افزایش سرمایه از محل زمین‌ها را داشته که مکاتبات لازم جهت معرفی کارشناس رسمی با مراجع ذیصلاح صورت پذیرفته است.

وی درخصوص قرارداد ۳ساله با شرکت king teller افزود: قرارداد با این شرکت برای سفارش ۳۰۰دستگاه تا پایان سال۲۰۲۰، ۳۰۰دستگاه و برای سال۲۰۲۱ نیز ۳۰۰دستگاه دیگر در شهریور ۱۳۹۸ منعقد شد که تاکنون دو دستگاه به عنوان نمونه تحویل انبار شد و مبلغ آن نیز به آن شرکت پرداخت شده است.

عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام درباره بهبود وضعیت مالی ادامه داد: با عنایت به افزایش سرمایه در دست اقدام ازمحل مطالبات و آورده نقدی سهامداران و قرارداد‌های جدید شامل MVNO و عرضه Ipc Core Window ۱۰ برای نخستین بار در ایران پیش بینی می‌شود نقدینگی شرکت در سال مالی آتی مثبت و به تبع آن هزینه مالی کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت ایران ارقام همچنین درخصوص افزایش سرمایه شرکت ادامه داد: افزایش سرمایه شرکت از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران و همچنین تجدید ارزیابی زمین‌های شرکت است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت ایران ارقام با توجه به زیرساخت‌های موجود به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری و گستردگی دفاتر شرکت در کل کشور با هدف توسعه فعالیت‌ها در حوزه پرداخت یاری شرکت به برنامه ریزی در خصوص طراحی و تولید انواع پوز‌های اندرویدی و فروش، پشتیبانی، تعمیر و نگهداری انواع دستگاه‌های پوز ثابت و سیار اقدام کرده است.

منتظری در پایان درخصوص چشم انداز شرکت گفت: توسعه فعالیت‌های حوزه مخابراتی و MNVO، بازاریابی و فروش محصولات جدید شرکت از جمله +IAC و WIN۱۰، افزایش ظرفیت کارخانه و تولید محصولات جانبی، ورود به حوزه پرداخت یاری و توسعه محصولات نرم افزاری در حوزه‌های بانکی و غیربانکی از برنامه‌های آتی شرکت است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: