تعداد بازدید : ۲۸۱
کد خبر : ۲۲۲۳۹۵
گزارشی از برگزاری یک مجمع:
۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت ۶۰۰ میلیاردی شد.
۶۰۰ میلیاردی شدن
 
 
به گزارش بورس نیوز، مجمع فوق‌العاده" افزایش سرمایه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت" با حضور اکثریت اعضا و نظارت افراد ذی‌ربط برگزار و سرمایه شرکت به ۶۰۰ میلیارد تومان رسید. 

مهدی زردوغی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با اشاره به تاریخچه افزایش سرمایه این شرکت از ۳۰۰ میلیارد تومان به ۶۰۰ میلیارد تومان که ۳ سال پیش مصوب شده بود افزود: پس از افزایش سرمایه در مرحله اول از ۳۰۰ میلیارد تومان به ۴۵۰ میلیارد تومان و تغییراتی که در ترکیب سهامداران این شرکت اتفاق افتاد فرصت مرحله دوم افزایش سرمایه به ۶۰۰ میلیارد تومان منقضی شد. 

وی اظهار داشت: باتوجه به درخواست سهامداران برای افزایش سرمایه مجوز‌های لازم از سازمان بورس و سایر نهاد‌ها اخذ و مجمع فوق‌العاده جهت افزایش سرمایه از ۴۵۰ میلیارد تومان به ۶۰۰ میلیارد تومان برگزار شد.

زردوغی ادامه داد: شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت یکی از شرکت‌های بزرگ بورس با ۴۵۰ میلیارد تومان سرمایه بود که برای حفظ موقعیت افزایش سرمایه این شرکت به ۶۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شد.

مدیرعامل "وصنعت" در پایان گفت: امیدواریم در آینده نیز سرمایه شرکت افزایش یافته و رتبه شرکت در بین دیگر شرکت‌های سرمایه‌گذاری حفظ شود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: