تعداد بازدید : ۲۸۰
کد خبر : ۲۲۲۵۰۲
تغییرات عمده‌ای که از افزایش هزینه‌های مالی نشات گرفت؛
۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت تعدیل منفی ۱۲ درصدی را نشان می‌دهد تا همچنان شاهد عملکرد بسیار ضعیف این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ باشیم.

کاهش سود

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در شرایطی که گزارش حسابرسی نشده شرکت سبحان آنکولوژی حاکی از تحقق سود خالصی در حدود ۱۷۵ ریالی به ازای هر سهم بود، صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت تعدیل منفی ۱۲ درصدی را نشان می‌دهد تا همچنان شاهد عملکرد بسیار ضعیف این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ باشیم.

کاهش سود

شرکت سبحان آنکولوژی در دوره ۱۲ ماهه سال مالی ۱۳۹۸ و بر اساس گزارش حسابرسی شده موفق به کسب سود خالص ۱۳۲ میلیارد ریالی شده که نسبت به گزارش حسابرسی نشده این شرکت کاهشی ۱۸ میلیارد ریالی را نشان می‌دهد که این تغییر عمدتا مربوط به افزایش هزینه‌های مالی است.

بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت بخش عمده‌ افزایش در حدود ۳۲۰ میلیارد ریالی درآمد‌های این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ به دلیل افزایش مقادیر فروش کپسول‌های داخلی بوده و در حالی که در سال ۱۳۹۷ شاهد شناسایی زیان ناخالص از فروش کپسول بودیم، افزایش مقادیر و نرخ‌های فروش این محصول در سال ۱۳۹۸ منجر به تحقق سود ناخالصی ۹۳ میلیارد ریالی برای شرکت از این محصول شد.

کاهش سود

همانگونه که در جدول فوق نیز مشاهده می‌شود محصول اصلی شرکت، ویال بوده و فروش این محصول بخش عمده‌ای از درآمد‌های شرکت را تشکیل می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: