تعداد بازدید : ۴۹۲۸
کد خبر : ۲۲۲۷۰۳
گزارش هفتگی صندوق های سرمایه گذاری در سهام ( هفته منتهی به ۱۰ تیرماه ۹۹)
۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
بیشترین بازدهی هفتگی مربوط به صندوق های یکم آبان با ۱۶.۱ درصد بوده است.
صندوق های سرمایه گذاری پربازده و کم بازده هفته کدامند
 
بورس نیوز در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه در سهام پرداخته است. اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌کنید. از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق ها، بازدهی هفتگی، ماهیانه و بازدهی یک ساله آن‌ها اشاره کرد. همچنین میزان تغییر در ارزش صندوق طی یک هفته اخیر ارائه شده است. میزان تزریق نقدینگی صورت گرفته طی یک هفته اخیر نیز ارائه شده است.
 
ارزش کل صندوق‌های سرمایه گذاری در سهام به بیش از ۴۴۰ هزار میلیارد ریال رسیده است که نسبت به هفته قبل در حدود ۴۸ هزار میلیارد ریال افزایش را نشان می‌دهد. در این هفته شاهد حضور سرمایه گذاران جدید در صندوق‌های در سهام و تزریق سرمایه گذاری جدید به مبلغ ۱۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی هستیم. ارزش آورده‌های جدید سرمایه گذاران در هفته گذشته را می‌توان یکی از بیشترین افزایش ارزش‌ها در صندوق‌های سهامی عنوان کرد. افزایش ۳.۵ درصدی تنها در عرض یک هفته گذشته را می‌توان نشانی دیگر از هجوم نقدینگی به بازار سرمایه دانست.
 
صندوق های سرمایه گذاری پربازده و کم بازده هفته کدامند
صندوق های سرمایه گذاری پربازده و کم بازده هفته کدامند
صندوق های سرمایه گذاری پربازده و کم بازده هفته کدامند

میانگین بازدهی صندوق‌های سرمایه گذاری در سهام در هفته منتهی به ۱۰ تیر ماه به ۸.۷ درصد رسیده است. این در حالی است که بازدهی بازار بر اساس معیار شاخص کل معادل ۱۱.۱ درصد و بر اساس معیار شاخص کل هم وزن معادل ۵.۲ درصد بوده است. تنها ۱۰ صندوق از میان ۶۶ صندوق سرمایه گذاری در سهام بازدهی بیشتری را نسبت به بازدهی شاخص کل داشته اند و ۵۶ صندوق بازدهی کمتری را محقق کرده اند.
 
بیشترین بازدهی هفتگی مربوط به صندوق‌های یکم آبان با ۱۶.۱ درصد، صندوق اندیشه خبرگان سهام با ۱۳.۶۳ درصد و صندوق افق روشن بانک خاورمیانه با ۱۲.۱۲ درصد بوده است.

همچنین کمترین بازدهی هفتگی نیز مربوط به صندوق سهم آشنا با ۲.۳ درصد، صندوق سرمایه گذاری سبحان با ۴.۱ درصد و صندوق ارزش کاوان آینده با ۴.۶۷ درصد بوده است.

بیشترین بازدهی سالیانه صندوق‌های سهامی مربوط به صندوق ارزش کاوان با ۸۴۳ درصد بازدهی در یک سال گذشته است. پس از آن دو صندوق نقش جهان و بورسیران به ترتیب با ۷۲۴ و ۶۲۰ درصد قرار دارند.
 کمترین بازدهی سالیانه نیز مربوط به صندوق‌های تدبیرگران فردا، مشترک پیشرو و فیروزه موفقیت به ترتیب با ۳۰۷، ۳۵۲ و ۳۵۳ درصد بازدهی است.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
سلام دوستان
هرکس کارگزاری آگاه داره،لطفا بره توی باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه در قسمت معرفی معرف میتونید کد GH1471 را بزنید و از ۱۵ درصد تخفیف در کارمزد معاملات برخوردار بشین.و هم ۴۰۰ امتیاز جایزه بگیرید.ممنون
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: