تعداد بازدید : ۱۰۷۷
کد خبر : ۲۲۲۷۲۱
گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط (هفته منتهی به ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
بیشترین جذب سرمایه توسط صندوق تجربه ایرانیان به مبلغ ۱.۸۴۳ میلیارد ریال و پس از آن توسط صندوق آرمان سپهر آشنا به مبلغ ۲۴۰ میلیارد ریال صورت گرفته است.

پربازده ترین و کم بازده ترین صندوق سرمایه گذاری مختلط
 
بورس نیوز در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط پرداخته است. اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌کنید. از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق ها، بازدهی هفتگی، ماهیانه و بازدهی یک ساله آن‌ها اشاره نمود. همچنین میزان تغییر در ارزش صندوق طی یک هفته اخیر ارائه شده است. میزان تزریق نقدینگی صورت گرفته طی یک هفته اخیر نیز ارائه شده است.
پس از ارائه جدول، موارد اصلی به صورت جداگانه توضیح داده شده است:
پربازده ترین و کم بازده ترین صندوق سرمایه گذاری مختلط
پربازده ترین و کم بازده ترین صندوق سرمایه گذاری مختلط
ارزش صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط در پایان هفته منتهی به ۱۰ تیر ماه سال جاری به ۳۴ هزار و ۶۷۳ میلیارد ریال رسیده است. در هفته گذشته منابع مالی جدید وارد شده به این صندوق‌ها معادل ۲.۲۲۳ میلیارد ریال بوده است. بیشترین جذب سرمایه توسط صندوق تجربه ایرانیان به مبلغ ۱.۸۴۳ میلیارد ریال و پس از آن توسط صندوق آرمان سپهر آشنا به مبلغ ۲۴۰ میلیارد ریال صورت گرفته است.

میانگین بازدهی هفتگی این صندوق‌ها در هفته گذشته به ۵.۲۸ درصد رسیده است. بیشترین بازدهی هفتگی محقق شده مربوط به صندوق‌های سپهر اندیشه نوین با ۹.۲۶ درصد بوده است. کمترین بازدهی نیز مربوط به صندوق آرمان سپهر آشنا به میزان ۲.۵۶ درصد بوده است.
بیشترین ارزش صندوق‌های مختلط مربوط به صندوق تجربه ایرانیان با ۱۱.۵۹۶ میلیارد ریال است. پس از آن صندوق ثروت آفرین پارسیان و گوهر نفیس تمدن به ترتیب با ۳.۹۳۶ و ۳.۸۳۹ میلیارد ریال قرار دارند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.