تعداد بازدید : ۲۱۰۶
کد خبر : ۲۲۲۸۷۱
ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به جولان نورچشمی ها بر فرش قرمز بورس و جلب مشتری در شرکت بیمه با امریه و...

جولان نورچشمی ها بر فرش قرمز بورس

 

به گزارش بورس نیوز سکه امروز کانال ۱۰.۵ میلیون تومانی را هم فتح کرد، در حالی که هم رئیس و هم نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران اصرار داشتند هر سکه حباب تقریبا ۱ میلیون تومانی دارد. ولی نکته اینجا است که این بزرگواران تا چندی قبل، افزایش قیمت سکه را به گردن معاملات گواهی سپرده سکه بورسی می انداختند و آنقدر گفتند و گفتند تا این بازار را محدود کردند؛ همان طور که دو سال قبل هم گرانی سکه را به گردن بازار آتی سکه انداختند و آن بازار را هم تعطیل کردند. اما جالب اینجاست که حالا توپ سکه در زمین خودشان است، باز هم سکه حباب دارد و معلوم نیست این بار کاسه و کوزه بر سر چه کسی شکسته خواهد شد. اتحادیه املاک هم از قافله جا نمانده و بانک ها را سوداگران اصلی بازار املاک معرفی کرده اند. قطعا اگر بیاموزیم که مشکلات حوزه خود را بدون فرافکنی بپذیریم، اوضاع بهتری خواهیم داشت.
هر چه هست از ابتدای دولت اهالی فعلی پاستور سکه طلا حدود ۸۴۰ درصد رشد کرده است! یعنی نزدیک به ۱۰ برابر. امروز هم بعضی ها از سکه ۲۰ میلیون تومانی صحبت می کردند. قیمت ملک هم طوری بالا رفته که خود آقایون اعلام کرده اند شاید دهک یک درآمدی، ۱۰۰ سالی کار کنند و چیزی نخورند، بتوانند آلونکی خریداری کنند. ولی هیچ کسی دلواپس بازار سکه و... نیست و فقط و فقط، رشد بازار سرمایه بوده که خار چشم دلواپسان شده است!

 

جولان نورچشمی ها بر فرش قرمز بورس
یکی از بلاهایی که خیلی از ما تجربه کرده ایم، تبعیض بین فرزندان است. با وجود آنکه گفته می شود همه فرزندان ارزشی برابر برای والدین دارند، ولی معمولا هر خانواده ای یک عزیز دردانه و نور چشمی دارد. بازار سرمایه هم این روزها نور چشمی دارد؛ دوستان محبت کردند و به خاطر افزایش حجم معاملات، تایم معاملات نازپرورده هایشان را به بعد از زمان عادی معاملات بازار تغییر دادند! فعالان بازار هم باورشان شد نور چشمی ها چیزی اضافه تر از سایرین دارند و طوری صف کشیدند که بیل گیتس درخواست فرزندخواندگی برای بورس ما فرستاد. کاش اوضاع همیشه همین طور گل و بلبل باشد...

 

جذب مشتری با امریه
یکی از شرکت های بیمه با توصیه نامه (یا بهتر است بگوئیم امریه) یکی از مقامات، مشتری جذب می کند. این هم از اتفاقاتی است که نباید از شنیدن آن تعجب کرد.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
کلیه دلالان که بورس را رقیب و مانع بی نظمیها و اختلالات خود در بازار میدانند با آن مخالفت میکنند این طبیعی است
عیدمحمدریاضی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
تادلال بازی مسکن هست متعادل نمی شود مگر عرضه مسکن دربورس ودلالی مسکن جمع شود
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: