کد خبر : ۲۲۲۹۶۶
مدیرمالی گروه صنعتی ویتانا در گفت‌وگو با بورس نیوز مطرح کرد:
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
.مدیرمالی گروه صنعتی ویتانا در ارتباط با تولید شرکت اظهار کرد: راه اندازی کارخانه کاسپین ۱ و به مدار آوردن ۷ خط از ۹ خط راه اندازی شده، همگی نشان از تولید داشته و سال مالی ۲۰۲۰ شاهد اعداد بسیار خوبی نسبت به سال گذشته خواهیم بود
خبر‌های خوب
 

 

مجتبی سعیدی به حوزه صادرات نیز اشاره داشت و به بورس نیوز گفت: گروه صنعتی ویتانا همواره به دنبال فضا‌های جدید سرمایه گذاری بوده و کشور‌های شمال آفریقا، حوزه خلیج فارس، غنا و چین را در دستور کار خود قرار داده که نوید روز‌های بهتری برای صادرات این شرکت خواهد بود.

سعیدی در خصوص مشکل معافیت مالیاتی کاسپین خاطر نشان کرد: مصوبه هیئت دولت به سازمان امور مالیاتی ابلاغ شده و پس از آن معافیت مالیاتی خواهیم داشت..

وی ادامه داد: پس از رسیدگی اداره مالیات در سال مالی ۲۰۱۸، موفق به کسب معافیت مالیاتی سال مذکور از کارخانه کاسپین شده و در واحد اداره مالیاتی موضوع کاملا تفهیم شد.

مدیرمالی "غویتا" تصریح کرد: بعد از مصوبه هیئت دولت همه چیز شفاف شده و تمام کارخانه‌های موجود در شهرک صنعتی کاسپین می‌توانند از این معافیت استفاده کنند که شرکت ویتانا نیز در این لیست قرار دارد.

خبر‌های خوب

خبر‌های خوب
سعیدی در پاسخ به این سوال که «تامین منابع پروژه‌های توسعه ایی از چه محلی صورت می‌گیرد» عنوان کرد: با توجه به شرایط شرکت ویتانا در بازار سرمایه، تصمیم هیئت مدیره بر آن شد منابع مازاد در پرتفو سایر سهام‌های عرضه شده در بورس، خریداری شده و مشکلی در تأمین مالی پروژه ها با توجه به تسهیلات دریافتی و در جریان وجود ندارد.

 
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: