تعداد بازدید : ۶۲۰
کد خبر : ۲۲۲۹۷۸
رشد ۱۱۹درصدی درآمد عملیاتی این شرکت پرداخت؛
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
بخش مهمی از رشد درآمد‌های شرکت در این مدت مربوط به افزایش تراکنش‌های مربوط به فروش شارژ تلفن همراه بوده است.

برنامه شرکت جهت توسعه شبکه پرداخت و توسعه حوزه اپلیکیشن

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در خردادماه سال جاری موفق به کسب درآمد عملیاتی یک هزار و ۵۵۱ میلیارد ریالی شده و به این ترتیب جمع کل درآمد‌های عملیاتی شرکت در سه ماهه نخست امسال به ۴ هزار و ۳۸۰ میلیارد ریال رسیده که این درآمد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۱۹درصدی را نشان می‌دهد.

بخش مهمی از رشد درآمد‌های شرکت در این مدت مربوط به افزایش تراکنش‌های مربوط به فروش شارژ تلفن همراه بوده است.

درآمد فروش شارژ تلفن همراه در سه ماهه امسال به ۲ هزار و ۸۸۸ میلیارد ریال رسیده که ۲۲۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد. با توجه به اینکه این بخش از درآمد‌های شرکت حاشیه سود بسیار پایینی دارد، رشد درآمد‌های این بخش نمی‌تواند افزایش سودآوری را محقق کند.

در بخش دیگر درآمد‌های عملیاتی، درآمد اجاره دستگاه کارتخوان و کارمزد تراکنش‌های شتابی و شاپرکی در سه ماهه اول سال جاری به یک هزار و ۴۸۵ میلیارد ریال رسیده که افزایش ۲۳ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

همچنین این شرکت برنامه افزایش سرمایه از ۳.۶۴۳ به ۶.۰۰۰ میلیارد ریال را در دستور کار خود قرار داده که این افزایش سرمایه از محل سود انباشته به مبلغ ۱.۴۰۹ میلیارد ریال و از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران به مبلغ ۹۴۷ میلیارد ریال صورت خواهد گرفت.

هدف از اجرای این افزایش سرمایه توسعه و نوسازی اکوسیستم شبکه پرداخت از طریق خرید دستگاه‌های پوز به مبلغ برآوردی ۱.۷۸۹ میلیارد ریال و توسعه حوزه اپلیکیشن و کیف پول الکترونیکی به مبلغ ۴۵۰ میلیارد ریال عنوان شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.