تعداد بازدید : ۱۵۸۰
کد خبر : ۲۲۳۱۱۵
ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به خبر باز کردن شیر فلکه عرضه‌های اولیه و مجمعی که فقط پز مدیران بود و...

باز کردن شیر فلکه عرضه های اولیه و پز مدیران با آنلاین دروغین

به گزارش بورس نیوز سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که صنعت کارگزاری‌ها چیزی از وضعیت فوتبال کشور کم ندارند، سه‌قولو‌های بازار که مانند گروه "تاس" همش قطع هستند و بهانه می‌آوردند و برخی دیگر از مدیران، در جابه‌جایی‌ها هت‌تریک می‌کنند.
همین مدیران تازه جابه‌جا شده، گویا در سکوت اهالی ملاصدرا درصدد تقویت یک خبرگزاری بوده تا روابط‌عمومی خود را به پایگاه خبری ارتقا دهد، همانطور که دیگر کارگزاری‌ها همچین روندی را در پیش گرفتند و صدای کسی هم درنیامد اما؛ گویا اینبار قرار است که از این پایگاه خبری چند روزه، خبرهای بیشتری از داستان‌های هزار و یک شب و مادرزن و داماد بشنویم.

شیر فلکه عرضه های اولیه باز می شود؟

امروز از پاستور خبر دادند شیر فلکه عرضه های اولیه را باز خواهند کرد و با روزی یک عرضه اولیه، کام تان شیرین خواهد شد! تا قبل این قرار بود هفته ای یک عرضه اولیه انجام شود و باز به خاطر بررسی بیشتر و... گاهی هفته ها عرضه اولیه ای نداشتیم. آنها هم که عرضه می شدند، گاهی آنقدر کم حجم بودند که نمیخریدیم، سنگین تر بودیم. حالا چطور قرار است عرضه اولیه ها زیاد شود و شرکت ها از قیف تنگ ملاصدرا عبور کنند، معلوم نیست.

مرگ خوب است، ولی برای همسایه
یکی از شرکت های بیمه که اتفاقا سکان هدایتش به دست یکی از داعیه داران شفافیت در صنعت بیمه است و در دوران مدیریت قبلی به سختگیری شهره بوده، تمایلی به شفافیت و اجرای مقررات ندارد. این بزرگوار گفته گزارش انحرافات از مقررات بیمه مرکزی را برای ذینفعان منتشر نمی کند و فقط این گزارش را به نهاد ناظر می دهد! گاهی مرگ خوب است ؛ اما برای همسایه...

سیگنال سوگلی ها را ناظر صادر کرد

توقف چند روزه یل تازه وارد بازار سرمایه در روزهایی که همه چیز صف خرید بود و بعد هم مخالفت با رشد ۳۷ درصدی و بازگشایی با دامنه نوسان ۵ درصدی بر خلاف مقرراتی که خودشان وضع کرده اند، سهامداران این شرکت را متضرر کرد؛ این در حالی است که سوگلی ها بعد از تایم بازار، نمایش حرکات موزون دارند و روزی ۵ درصد بالا می روند و کسی هم عین خیالش نیست‌‌. جهت دادن به بازار از سوی هر شخصیتی که باشد، صحیح نیست‌.

آنلاین دروغین

برگزاری مجمع بصورت آنلاین اتفاق خوشایندی است که به سبب شیوع ویروس کرونا امسال در این بازار شاهد آن هستیم ولی امیدواریم با ریشه کن شدن کرونا، کماکان پوشش خبری مجامع، آنلاین هم انجام شود‌. اما نکته عجیب این است که بعضی شرکت ها انگار از موتوری جنس گرفته اند! آگهی می کنند که مجمع آنلاین پوشش داده خواهد شد و لینکی هم ارائه می کنند؛ ولی لینک در تایم برگزاری مجمع اطلاعات دانشگاه آزاد را نشان می دهد! سهامداران را چه فرض کرده اید؟؟؟ نکند خواسته اید پز بدهید که ما هم آنلاین داریم...

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: