تعداد بازدید : ۲۳۸۳
کد خبر : ۲۲۳۱۵۱
در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بهمن دیزل اعلام شد:
۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.

 
 

طبق مقررات اساسنامه، ترکیب هیات رییسه مجمع بهمن دیزل از حمیدرضا منجی با عنوان رییس جلسه، محمد محمدی به عنوان مدیرعامل، حسین خضری و کیوان قاصدی به عنوان ناظر، ابراهیم اعتمادی به عنوان منشی و با حضور سرداری نماینده سازمان بورس و وحیدنیا نماینده حسابرسی دایا رهیافت تشکیل شد.
بر اساس این گزارش استماع گزارش هیأت مدیره، بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت در رابطه با عملکرد سال مالی منتهی به ٩٨، بررسی و تصویب صورت‌های مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۹۸، اتخاذ تصمیم در خصوص تقسیم سود، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و علی البدل و تعیین حق الزحمه برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه سال ١٣٩٩، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار به منظور درج آگهی‌های شرکت، تعیین حق حضور اعضاء غیر موظف هیأت مدیره و حق الزحمه اعضای کمیته‌های تخصصی، تعیین پاداش هیأت مدیره، انتخاب اعضای هیأت مدیره و سایر مواردی که تصمیم گیری راجع به آن در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد، از موارد دستور جلسه ذکر شده بود که طبق مقررات اساسنامه پس از تشکیل هیات رییسه با حضور نماینده سازمان بورس، حسابرس مستقل و حدود ٨٧.٣ درصد از سهامداران در سالن همایش بهمن موتور برگزار شد.
بنا بر اعلام بهمن دیزل، با توجه به ابلاغیه درباره مصوبه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، مجمع بهمن دیزل با حضور حداقلی شخص حقیقی یا حقوقی برگزار شد و سهامداران به منظور رعایت دقیق مصوبه مذکور نسبت به مشاهده برخط (آنلاین) جلسه از طریق سایت این شرکت اقدام کردند.
در این جلسه محمد محمدی مدیر عامل شرکت بهمن دیزل با اشاره به اینکه تولیدات شرکت تا سال ٩٧ به صورت صد درصدی مربوط به برند ایسوزو بود و با شروع تحریم‌ها این همکاری قطع شد، گفت: پیش بینی تحریم را کرده بودیم و از سال ٩٦ نمونه‌های اولیه محصولات شیلر را ارائه کردیم و در سال ٩٨ به تولید انبوه رسید.
مدیرعامل بهمن دیزل با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای در سال جهش تولید تصریح کرد: نمونه اولیه مینی بوس پگاسوس با ظرفیت ١٨ و ٢٣ نفره ارائه شده است که در نیمه دوم سال به بهره برداری می‌رسد. همچنین نمونه اولیه شیلر ٨ تن شیلر در نیمه دوم سال ارائه و در اواخر سال به تولید انبوه می‌رسد.
وی در ادامه این جلسه به گزارش سال ٩٨ شرکت بهمن دیزل پرداخت و گفت: بهمن دیزل ٣٥ درصد از سهم بازار را داراست و امسال ٨٥ درصد از تولیدات مربوط به شیلر است و شیلر محصول استراتژیک محسوب می‌شود. همچنین در سال گذشته توانستیم جایگاه نخست خدمات فروش در میان شرکت‌های عرضه کننده خودرو‌های سنگین را کسب کنیم.
محمدی در خصوص اهداف کلان شرکت به کسب بهترین سود آوری، سهم بازار، بهره وری و رتبه رضایت مشتریان اشاره کرد و گفت: توانسته ایم در دستیابی به این اهداف به نتایج خوبی برسیم. همچنین جهت حفظ منافع ذینفعان و نیز اشتغال در کشور، با راه اندازی خطوط تولید کاربری سازی موفق شدیم ١٦ نوع کاربری مانند ایزوله، یخچال، باری، کمپرسی، خودروبر، حمل زباله و آتش نشانی با برند بهمن دیزل به بازار عرضه کنیم.
مجمع پس از تصویب کلیه موارد مندرج در دستور جلسه و تصویب صورت‌های مالی سال ٩٨ با توزیع ٢٢٠ ریال سود به ازای هر سهم موافقت کرد و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی و کثیر الانتشار انتخاب شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: