تعداد بازدید : ۸۴۸۳
کد خبر : ۲۲۳۱۷۳
گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط (هفته منتهی به ۱۷ تیر ۱۳۹۹)؛
۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲
ارزش صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط در پایان هفته منتهی به ۱۷ تیر ماه سال جاری به ۳۸ هزار و ۷۴۵ میلیارد ریال رسیده است. در هفته گذشته شاهد ورود منابع مالی جدید به ارزش ۱.۹۳۴ میلیارد ریال به این صندوق‌ها بوده ایم.
برترین صندوق های سرمایه گذاری مختلط در یک ماه گذشته کدامند

در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط پرداخته شده است. اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌کنید. از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق ها، بازدهی هفتگی، ماهیانه و بازدهی یک ساله آن‌ها اشاره کرد. همچنین میزان تغییر در ارزش صندوق طی یک هفته اخیر ارائه شده است. میزان تزریق نقدینگی صورت گرفته طی یک هفته اخیر نیز ارائه شده است.
پس از ارائه جدول، موارد اصلی به صورت جداگانه توضیح داده شده است:
برترین صندوق های سرمایه گذاری مختلط در یک ماه گذشته کدامند
برترین صندوق های سرمایه گذاری مختلط در یک ماه گذشته کدامند
ارزش صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط در پایان هفته منتهی به ۱۷ تیر ماه سال جاری به ۳۸ هزار و ۷۴۵ میلیارد ریال رسیده است. در هفته گذشته شاهد ورود منابع مالی جدید به ارزش ۱.۹۳۴ میلیارد ریال به این صندوق‌ها بوده ایم. بیشترین جذب منابع مالی مربوط به صندوق تجربه ایرانیان با ۱.۴۸۷ میلیارد ریال بوده است.
بیشترین ارزش صندوق‌های مختلط مربوط به صندوق تجربه ایرانیان با ۱۳.۷۶۷ میلیارد ریال است. پس از آن صندوق‌های مختلط گوهر نفیس تمدن و ثروت آفرین پارسیان به ترتیب با ۴.۴۰۶ و ۴.۰۳۲ میلیارد ریال است.
میانگین بازدهی ماهیانه صندوق‌های مختلط به بیش از ۳۰ درصد رسیده است. بیشترین بازدهی ماهیانه مربوط به صندوق آرمان سپهر آشنا با ۴۵.۸ درصد است. پس از آن صندوق‌های مشترک پارس و قابل معامله اندیشه نوین با ۴۳.۳ و ۴۱.۷ درصد است.
میانگین بازدهی سالیانه صندوق‌های مختلط در سال منتهی به ۱۷ تیر ماه امسال به ۲۵۳ درصد رسیده است. بیشترین بازدهی سالیانه این صندوق‌ها مربوط به صندوق نواندیشان با ۴۲۵ درصد، صندوق سپهر اندیشه نوین با ۲۷۴ درصد است. کمترین بازدهی نیز مربوط به صندوق مشترک کوثر با ۱۷۶ درصد بازدهی است.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
چگونه میتوان دراین صندوقها سرمایه گذاری کرد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: