تعداد بازدید : ۳۷۴
کد خبر : ۲۲۳۲۴۶
مدیرروابط عمومی کارگزاری بانک صادرات در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷
به زودی طرح‌هایی تشویقی در قالب باشگاه مشتریان و در بستر وب خواهیم داشت که در بستر تلفن همراه نیز در دستور کار قرار داشته و تا یک ماه آینده راه اندازی خواهد شد.

راه اندازی

 

 

سید محمد سعید رضوی، مدیرروابط عمومی کارگزاری بانک صادرات در گفت‌وگو با بورس نیوز، به حضور این کارگزاری در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اشاره و اظهار کرد:طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، این نمایشگاه با حضور روسای شعب و روسای بانک صادرات استان فارس برگزار شد.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه مفاهیم آموزشی برای مشاورین مالی که در دوره‌های آموزش غیر حضوری شرکت داشتند، مجددا مرور و مباحث مربوط به بازار سرمایه آموزش داده شد.

به گزارش بورس نیوز، چهارمین نمایشگاه بانک، بورس، بیمه و فرصت‌های سرمایه گذاری در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس و با حضور کارگزاری بانک صادرات برگزار شد.


در ادامه رضوی در خصوص "باشگاه مشتریان" کارگزاری بانک صادرات گفت: براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته توسط بخش روابط عمومی، در فاز نهایی راه اندازی باشگاه مشتریان به سر می‌بریم.


وی ادامه داد: با توجه به گستردگی شعب بانک صادرات که درگاهی قوی برای جذب مشتری محسوب می‌شود، خوشحالیم که با خانواده‌ای بزرگ از مشتریان بانک صادرات روبرو هستیم.


مدیر روابط عمومی کارگزاری بانک صادرات خاطر نشان کرد: به زودی طرح‌هایی تشویقی در قالب باشگاه مشتریان و در بستر وب اجرایی شده و در برنامه ریزی برای دسترسی در بستر تلفن همراه نیز در دستور کار قرار داشته و تا یک ماه آینده راه اندازی خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: