تعداد بازدید : ۴۸۸
کد خبر : ۲۲۳۴۱۸
تحقق تنها ۱۱۴ ریال به ازای هر سهم از سهمی با قیمت بیش از ۳۳.۰۰۰ ریال؛
۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
از نکات قابل توجه صورت‌های مالی این شرکت در سال مالی گذشته می‌توان به افزایش چشمگیر مقادیر فروش انواع کابل در مقایسه با سال مالی گذشته است.


به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، علیرغم آنکه شاهد رشد قابل توجه مقادیر و مبالغ فروش محصولات اصلی شرکت آلومتک در سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با سال مالی گذشته بودیم با این حال قیمت‌های کنونی سهم این شرکت آن هم در قیمت‌های بیش از ۳۳.۰۰۰ ریال نمی‌تواند سود شناسایی شده این شرکت را توجیه کند.

از نکات قابل توجه صورت‌های مالی این شرکت در سال مالی گذشته می‌توان به افزایش چشمگیر مقادیر فروش انواع کابل در مقایسه با سال مالی گذشته اشاره کرد که این موضوع منجر به افزایش چشمگیر مبالغ فروش این شرکت شده است.

شرکت آلومتک در سال مالی گذشته موفق به شناسایی بیش از ۹۶۳ میلیارد ریال فروش خالص شده در حالی که در سال مالی ۱۳۹۷، ۳۴۷ میلیارد ریال مجموع فروش‌های شرکت به ثبت رسیده بود و این موضوع از اصلی‌ترین دلایل رشد بیش از ۱۱۲ میلیارد ریالی سود خالص این شرکت و شناسایی ۱۱۴ ریال به ازای هر سهم در انتهای سال است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: