تعداد بازدید : ۴۳۴
کد خبر : ۲۲۳۷۶۵
کسب سود ۱۶۷ ریالی به ازای هر سهم در فصل بهار؛
۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
درآمد‌های عملیاتی این شرکت به ۱۶ هزار و ۷۱۲ میلیارد ریال رسید و این در حالی است که مقادیر فروش شرکت نسبت به سه ماهه سال گذشته با کاهش همراه بوده است.

کسب سود ۱۶۷ ریالی به ازای هر سهم در فصل بهار

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد هرمزگان جنوب در دوره سه ماهه نخست سال جاری و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده سود خالص ۴ هزار و ۱۷۴ میلیارد ریالی و معادل ۱۶۷ ریال به ازای هر سهم را محقق کرده که این سود درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۲۷ درصدی را نشان می‌دهد.

کسب سود ۱۶۷ ریالی به ازای هر سهم در فصل بهار

درآمد‌های عملیاتی این شرکت به ۱۶ هزار و ۷۱۲ میلیارد ریال رسید و این در حالی است که مقادیر فروش شرکت نسبت به سه ماهه سال گذشته با کاهش همراه بوده است. این شرکت در این بازه زمانی ۳۳۷ هزار تن اسلب در بازار‌های داخلی و صادراتی به فروش رسانده و این فروش شامل صادرات ۱۱۳ هزار تن اسلب بوده است.

لازم به ذکر است، مقادیر فروش در سه ماهه سال گذشته معادل ۴۳۲ هزار تن بوده و این شرکت پیش بینی کرده که در ۹ ماهه باقیمانده سال جاری شاهد فروش یک میلیون و ۲۲۰ هزار تنی اسلب شامل ۴۸۱ هزار تن صادرات باشیم.

متوسط نرخ فروش اسلب صادراتی شرکت ۵۲ میلیون ریال به ازای هر تن و نرخ اسلب داخلی نیز معادل ۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بوده است. این در حالی است، نرخ فعلی شمش فولاد در بورس کالا به بیش از ۸۰ میلیون ریال و نرخ اسلب نیز به همین محدوده رسیده است.

سود عملیاتی شرکت با ۴۶ درصد افزایش به ۵ هزار و ۳۳ میلیارد ریال رسیده که نسبت حاشیه سود عملیاتی این شرکت به بیش از ۳۰ درصد رسیده و این نسبت در مدت مشابه گذشته کمتر از ۲۵ درصد بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.