تعداد بازدید : ۴۹۸
کد خبر : ۲۲۳۷۶۵
کسب سود ۱۶۷ ریالی به ازای هر سهم در فصل بهار؛
۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
درآمد‌های عملیاتی این شرکت به ۱۶ هزار و ۷۱۲ میلیارد ریال رسید و این در حالی است که مقادیر فروش شرکت نسبت به سه ماهه سال گذشته با کاهش همراه بوده است.

کسب سود ۱۶۷ ریالی به ازای هر سهم در فصل بهار

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد هرمزگان جنوب در دوره سه ماهه نخست سال جاری و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده سود خالص ۴ هزار و ۱۷۴ میلیارد ریالی و معادل ۱۶۷ ریال به ازای هر سهم را محقق کرده که این سود درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۲۷ درصدی را نشان می‌دهد.

کسب سود ۱۶۷ ریالی به ازای هر سهم در فصل بهار

درآمد‌های عملیاتی این شرکت به ۱۶ هزار و ۷۱۲ میلیارد ریال رسید و این در حالی است که مقادیر فروش شرکت نسبت به سه ماهه سال گذشته با کاهش همراه بوده است. این شرکت در این بازه زمانی ۳۳۷ هزار تن اسلب در بازار‌های داخلی و صادراتی به فروش رسانده و این فروش شامل صادرات ۱۱۳ هزار تن اسلب بوده است.

لازم به ذکر است، مقادیر فروش در سه ماهه سال گذشته معادل ۴۳۲ هزار تن بوده و این شرکت پیش بینی کرده که در ۹ ماهه باقیمانده سال جاری شاهد فروش یک میلیون و ۲۲۰ هزار تنی اسلب شامل ۴۸۱ هزار تن صادرات باشیم.

متوسط نرخ فروش اسلب صادراتی شرکت ۵۲ میلیون ریال به ازای هر تن و نرخ اسلب داخلی نیز معادل ۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بوده است. این در حالی است، نرخ فعلی شمش فولاد در بورس کالا به بیش از ۸۰ میلیون ریال و نرخ اسلب نیز به همین محدوده رسیده است.

سود عملیاتی شرکت با ۴۶ درصد افزایش به ۵ هزار و ۳۳ میلیارد ریال رسیده که نسبت حاشیه سود عملیاتی این شرکت به بیش از ۳۰ درصد رسیده و این نسبت در مدت مشابه گذشته کمتر از ۲۵ درصد بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "وخارزم" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ برگزار می شود.

"چکاپا" از خرداد سال آینده سود می دهد

گروه صنایع کاغذ پارس زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
پرداخت سود

پرداخت سود "پکویر" از شهریور سال آینده

شرکت کویرتایر زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
سهامداران

سهامداران "دبالک" دور هم جمع می شوند

شرکت تولید مواد اولیه داروئی البرز بالک در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ مجمع عمومی برگزار می‌کند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: