تعداد بازدید : ۲۷۳
کد خبر : ۲۲۳۸۰۵
در دومین دوره انتخابات اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای صورت گرفت؛
۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
در دومین دوره انتخابات اتحادیه سراسری فروشگاه‌های زنجیره‌ای دکتر امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با کسب اکثریت آراء برای بار دوم به عنوان رئیس این اتحادیه انتخاب شد.
 
انتخاب مدیرعامل افق کوروش به عنوان رئیس هیأت مدیره
 
به گزارش بورس نیوز،  دومین دوره انتخابات اتحادیه سراسری فروشگاه‌های زنجیره‌ای روز یکشنبه ۲۹ تیرماه در محل اتاق اصناف ایران برگزار و در طی آن، ائتلاف " اتحادکارآمد" متشکل از اعضای هیات مدیره دور نخست اتحادیه در رقابت با ائتلاف تحول" موفق شد با جلب اعتماد مجدد اعضاء اتحادیه، اکثریت آراء را به خود اختصاص داده و مدیریت این اتحادیه را برای چهار سال دیگر در دست بگیرد.

با رای اعضاء اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای به ائنلاف "اتحاد کارآمد"، دکتر فخریان؛ مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با اکثریت آراء به عنوان رئیس اتحادیه، مهدی عارفی داریان، نایب رئیس اول، حسین مدرسی فر، نایب رئیس دوم، محمدعلی خراسانی فردوانی، دبیر هیات مدیره، منصور عالی پور؛ خزانه دار و ابراهیم طلایی به عنوان بازرس اصلی انتخب شدند.

با پایان یافتن دومین دوره انتخابات اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای؛ دکتر فخریان رئیس این اتحادیه در پیامی از کلیه دست اندرکاران این انتخابات و کاندیدا‌های ائتلافی و مستقل تشکر و قدردانی نموده و از ایشان برای همراهی در تحقق اهداف اتحادیه دعوت به عمل آورد. متن پیام رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای به شرح زیر است:

اعضای محترم اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره ای.

کاندیدا‌های محترم ائتلاف رقیب.

کاندیدا‌های محترم مستقل.

خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق خود را نصیب اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرد تا دومین دوره انتخابات این اتحادیه در فضایی پرشور و رقابتی برگزار گردد و اعضای دومین دوره هیات مدیره با رای آگاهانه اعضا، انتخاب شوند. امیدوارم لطف و عنایت خداوند متعال در ادامه راه نصیب منتخبین شود تا ایشان بتوانند در سایه انتقادات، پیشنهادات و همدلی سایر اعضا، در دوره پیش رو، خدمتگزارانی صدیق برای این اتحادیه و اعضای شریف آن باشند. بر خود لازم می‌بینم به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور و به نمایندگی از ائتلاف منتخب، از همه اعضای محترم اتحادیه، کاندیدا‌های ائتلاف رقیب، کاندیدا‌های مستقل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات تشکر و قدردانی نموده و دست یاری به سوی همگی شما برای پیشبرد اهداف اتحادیه دراز نمایم. قطعا تحقق برنامه‌های اتحادیه، مرهون همدلی همه اعضای اتحادیه است.

از خداوند بزرگ توفیق کلیه اعضای محترم اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای را در خدمت به میهن عزیزمان خواستارم.

امیرخسرو فخریان
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش نقدینگی فقط ۱۲ درصدی

افزایش نقدینگی فقط ۱۲ درصدی "حریل"

شرکت ریل پرداز سیر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.

"زمگسا" در فکر تغییر هیات مدیره

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال در تاریخ ۴۰۰/۰۱/۱۸ برگزار خواهد شد.
سود ۶۰۰ ریالی

سود ۶۰۰ ریالی "سنوین" نصیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری اقتصاد نوین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: