تعداد بازدید : ۶۲۲
کد خبر : ۲۲۳۹۳۱
سودآوری همچنان قیمت سهم را توجیه نمی‌کند؛
۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
در مجموع شناسایی درآمدی بیش از ۶۱۰ میلیارد ریالی و کاهش ۱۷ درصدی بهای تمام شده این شرکت در سه ماهه نخست منجر به شناسایی و تحقق بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال سود خالص شده است.

سودآوری همچنان قیمت سهم را توجیه نمی‌کند

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که در چند روز گذشته شاهد کاهش قیمت سهام شرکت دوده صنعتی پارس هستیم، صورت‌های مالی حسابرسی نشده سه ماهه این شرکت علیرغم ثبت رشد سود خالص همچنان قیمت‌های کنونی قیمت سهام این شرکت را توجیه نمی‌کند.

سودآوری همچنان قیمت سهم را توجیه نمی‌کند

از موارد قابل توجه صورت‌های مالی سه ماهه حسابرسی نشده این شرکت در مقایسه با گزارش این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸، می‌توان به کاهش چشمگیر نرخ‌های مواد اولیه مصرفی شرکت نظیر اکستراکت، کربنات و ملاس آن هم به دلیل کاهش چشمگیر نرخ‌های جهانی نفت اشاره کرد.

سودآوری همچنان قیمت سهم را توجیه نمی‌کند

رشد در حدود ۲۰۰ تنی مقادیر فروش و البته افت محسوس ۱۰ درصدی نرخ‌های فروش دوده تولیدی این شرکت در سه ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از دیگر نکات قابل توجه صورت‌های مالی منتشر شده این شرکت است.

در مجموع شناسایی درآمدی بیش از ۶۱۰ میلیارد ریالی و کاهش ۱۷ درصدی بهای تمام شده این شرکت در سه ماهه نخست منجر به شناسایی و تحقق بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال سود خالص شده که در مقایسه با ارزش بیش از ۱۳.۱۱۷ میلیارد ریالی این شرکت عملکرد مناسبی ارزیابی نمی‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.