تعداد بازدید : ۳۹۱
کد خبر : ۲۲۴۳۴۰
کسب درآمد ۹.۸۹۰میلیارد ریالی در تیرماه بدست آمد؛
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
نرخ فروش اتیلن شرکت با ۶ درصد افزایش به ۵۳ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال رسیده و نرخ فروش پروپیلن با کاهش ۱۰ درصدی قیمت به ۶۵ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال رسید.

نوسان نرخ محصولات شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پتروشیمی جم در تیر ماه سال جاری موفق به کسب درآمد عملیاتی ۹.۸۹۰ میلیارد ریالی شده و به این ترتیب جمع کل فروش محقق شده شرکت در بازه ۴ماهه سپری شده از ابتدای سال تا پایان تیر ماه به ۴۲ هزار و ۲۶۹ میلیارد ریال رسیده که این مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته افت ۷ درصدی را نشان می‌دهد.

نوسان نرخ محصولات شرکت

نرخ فروش محصولات شرکت در تیرماه با نوسان همراه بوده؛ در حالی که نرخ فروش اتیلن و پلی اتیلن سنگین صادراتی با افزایش همراه بوده و نرخ فروش پروپیلن و پلی اتیلن سبک صادراتی با کاهش قیمت مواجه بوده اند.

نرخ فروش اتیلن شرکت با ۶ درصد افزایش به ۵۳ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال رسیده و نرخ فروش پروپیلن با کاهش ۱۰ درصدی قیمت به ۶۵ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال رسید، نرخ فروش پلی اتیلن سنگین صادراتی نیز با ۹ درصد رشد قیمت نسبت به خرداد ماه به ۹۸ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال رسیده است. همچنین نرخ فروش پلی اتیلن سبک صادراتی با کاهش ۶ درصدی قیمت همراه بوده و به ۸۹ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال به ازای هر تن رسیده است.

مقادیر فروش تجمیعی شرکت در ۴ ماه گذشته به ۶۱۷ هزار تن رسیده که این میزان فروش در مدت مشابه سال گذشته ۵۹۰ هزار تن بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: