تعداد بازدید : ۳۳۶
کد خبر : ۲۲۴۳۴۰
کسب درآمد ۹.۸۹۰میلیارد ریالی در تیرماه بدست آمد؛
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
نرخ فروش اتیلن شرکت با ۶ درصد افزایش به ۵۳ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال رسیده و نرخ فروش پروپیلن با کاهش ۱۰ درصدی قیمت به ۶۵ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال رسید.

نوسان نرخ محصولات شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پتروشیمی جم در تیر ماه سال جاری موفق به کسب درآمد عملیاتی ۹.۸۹۰ میلیارد ریالی شده و به این ترتیب جمع کل فروش محقق شده شرکت در بازه ۴ماهه سپری شده از ابتدای سال تا پایان تیر ماه به ۴۲ هزار و ۲۶۹ میلیارد ریال رسیده که این مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته افت ۷ درصدی را نشان می‌دهد.

نوسان نرخ محصولات شرکت

نرخ فروش محصولات شرکت در تیرماه با نوسان همراه بوده؛ در حالی که نرخ فروش اتیلن و پلی اتیلن سنگین صادراتی با افزایش همراه بوده و نرخ فروش پروپیلن و پلی اتیلن سبک صادراتی با کاهش قیمت مواجه بوده اند.

نرخ فروش اتیلن شرکت با ۶ درصد افزایش به ۵۳ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال رسیده و نرخ فروش پروپیلن با کاهش ۱۰ درصدی قیمت به ۶۵ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال رسید، نرخ فروش پلی اتیلن سنگین صادراتی نیز با ۹ درصد رشد قیمت نسبت به خرداد ماه به ۹۸ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال رسیده است. همچنین نرخ فروش پلی اتیلن سبک صادراتی با کاهش ۶ درصدی قیمت همراه بوده و به ۸۹ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال به ازای هر تن رسیده است.

مقادیر فروش تجمیعی شرکت در ۴ ماه گذشته به ۶۱۷ هزار تن رسیده که این میزان فروش در مدت مشابه سال گذشته ۵۹۰ هزار تن بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: