تعداد بازدید : ۴۱۱
کد خبر : ۲۲۴۳۷۴
شروع پذیره نویسی صندوق مدیریت ثروت از ابتدای هفته آینده؛
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
تسهیلات ویژه برای سرمایه‌گذاری بازنشستگان
 
 
به گزارش بورس نیوز، مدیرعامل شرکت مشاورسرمایه گذاری فاینتک از پذیره نویسی صندوق سهامی مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی از ابتدای هفته آینده خبر داد و گفت: پذیره نویسی این صندوق با نماد مدیر برای عموم سرمایه‌گذاران قابل انجام است، اما در عین حال تسهیلات ۱ میلیون تومانی برای مشارکت بازنشستگان کشوری در این پذیره‌نویسی از طرف صندوق بازنشستگی در نظر گرفته شده‌است. 

وی در ادامه بیان کرد: مدیر این صندوق مشاور سرمایه‌گذاری فاینتک بوده و موسسین آن شرکت‌های مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی، خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی و کارگزاری صبا جهاد هستند. 

مهدی فرازمند در خصوص سرمایه صندوق مدیریت ثروت گفت این صندوق با سقف سرمایه ۴۰۰ میلیاد تومان تاسیس می‌شود و سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند از طریق سامانه‌های آنلاین و یا ارئه سفارشات خود به کارگزاری‌ها اقدام به پذیره‌نویسی واحد‌های سرمایه‌گذاری این صندوق در نماد مدیر نمایند. 

مدیرعامل مشاورسرمایه گذاری فاینتک، عملکرد صندوق‌های تحت مدیریت این مشاورسرمایه گذاری را موفق ارزیابی کرد و در این خصوص اظهار داشت: فاینتک تا پیش از این دو صندوق سرمایه‌گذاری دیگر را نیز راه‌اندازی کرده که اولی صندوق درآمد ثابت پیشگامان سرمایه نوآفرین است و بازدهی آن جزء چهار صندوق اول در رتبه‌بندی این صندوق‌ها است. صندوق دوم نیز صندوق خصوصی نوآور است که اولین صندوق خصوصی (Private Equity) کشور می‌باشد.

وی همچنین در خصوص مدت زمان این پذیره نویسی گفت: زمان پذیره نویسی صندوق مدیریت ثروت از شنبه ۱۱ مرداد ماه و به مدت ۲ هفته تا تاریخ ۲۲ مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: