تعداد بازدید : ۶۲۹
کد خبر : ۲۲۴۳۷۹
مدیرعامل شرکت توسعه مسیر برق گیلان:
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
مدیرعامل شرکت توسعه مسیر برق گیلان گفت: علی‌رغم افزایش ظرفیت تولید برق در کشور، سهم نیروگاه توسعه مسیر برق گیلان از تامین برق کشور در سال ۹۸ به میزان ۲.۲ درصد بوده است.

به گزارش بورس نیوز، محمود احمدیان، مدیرعامل شرکت توسعه مسیر برق گیلان در نشست خبری ویژه این شرکت، "بگیلان" را اولین نیروگاه سیکل ترکیبی کشور معرفی کرد که از سال ۱۳۷۰ وارد مدار شده است.

وی افزود: علی‌رغم افزایش ظرفیت تولید برق در کشور، سهم نیروگاه توسعه مسیر برق گیلان از تامین برق کشور در سال ۹۸ به میزان ۲.۲ درصد بوده است.

احمدیان ادامه داد: این نیروگاه که در سال ۸۹ به بخش خصوصی واگذار شده، در حال حاضر دارای ۶ واحد گاز و ۳ واحد بخار با ظرفیت اسمی جمعا بیش از ۱۳۰۵ مگاواتی است.

مدیرعامل شرکت توسعه مسیر برق گیلان درخصوص عرضه اولیه سهام این شرکت در بازار سرمایه خاطرنشان کرد: امروز ۷ مردادماه، عرضه اولیه ۶ درصد از سهام شرکت توسعه مسیر برق گیلان معادل ۲۵۸ میلیون سهم "بگیلان" در فرابورس رقم می‌خورد که در این میان ۸ میلیون و ۶۰۰ هزار سهم به صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاص خواهد یافت.


براساس این گزارش، دامنه قیمتی برای هر سهم "بگیلان" از ۲۲ تا ۲۴ هزار ریال در نظر گرفته شده و شرکت کارگزاری بانک سپه، مدیریت این عرضه را برعهده دارد.

عظیم ثابت مدیرعامل کارگزاری بانک سپه در این نشست خبری گفت: برنامه عرضه اولیه شرکت نیروگاه بادی منجیل را در دستور کار داریم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"بموتو" به مجمع رفت

مجمع عمومی شرکت موتوژن در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ برگزار شد.

"زشریف" در مجمع به سرمایه رسید

شرکت کشت و صنعت شریف آباد در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.

"دکپسول" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ برگزار خواهد شد.

مجمع "جم" با محور افزایش نقدینگی

شرکت پتروشیمی جم در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ مجمع عمومی فوق العاده برگزار خواهد کرد.

مجمع "ساربیل" نزدیک است

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان آرتا اردبیل در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: