تعداد بازدید : ۵۴۱
کد خبر : ۲۲۴۳۷۹
مدیرعامل شرکت توسعه مسیر برق گیلان:
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
مدیرعامل شرکت توسعه مسیر برق گیلان گفت: علی‌رغم افزایش ظرفیت تولید برق در کشور، سهم نیروگاه توسعه مسیر برق گیلان از تامین برق کشور در سال ۹۸ به میزان ۲.۲ درصد بوده است.

به گزارش بورس نیوز، محمود احمدیان، مدیرعامل شرکت توسعه مسیر برق گیلان در نشست خبری ویژه این شرکت، "بگیلان" را اولین نیروگاه سیکل ترکیبی کشور معرفی کرد که از سال ۱۳۷۰ وارد مدار شده است.

وی افزود: علی‌رغم افزایش ظرفیت تولید برق در کشور، سهم نیروگاه توسعه مسیر برق گیلان از تامین برق کشور در سال ۹۸ به میزان ۲.۲ درصد بوده است.

احمدیان ادامه داد: این نیروگاه که در سال ۸۹ به بخش خصوصی واگذار شده، در حال حاضر دارای ۶ واحد گاز و ۳ واحد بخار با ظرفیت اسمی جمعا بیش از ۱۳۰۵ مگاواتی است.

مدیرعامل شرکت توسعه مسیر برق گیلان درخصوص عرضه اولیه سهام این شرکت در بازار سرمایه خاطرنشان کرد: امروز ۷ مردادماه، عرضه اولیه ۶ درصد از سهام شرکت توسعه مسیر برق گیلان معادل ۲۵۸ میلیون سهم "بگیلان" در فرابورس رقم می‌خورد که در این میان ۸ میلیون و ۶۰۰ هزار سهم به صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاص خواهد یافت.


براساس این گزارش، دامنه قیمتی برای هر سهم "بگیلان" از ۲۲ تا ۲۴ هزار ریال در نظر گرفته شده و شرکت کارگزاری بانک سپه، مدیریت این عرضه را برعهده دارد.

عظیم ثابت مدیرعامل کارگزاری بانک سپه در این نشست خبری گفت: برنامه عرضه اولیه شرکت نیروگاه بادی منجیل را در دستور کار داریم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: