تعداد بازدید : ۵۶۹
کد خبر : ۲۲۴۴۲۳
عملکرد نخستین ماه سال مالی ۱۴۰۰ این شیشه‌ساز، بررسی شد؛
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
شرکت شیشه همدان در ماه نخست سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۰۳/۳۱موفق به فروش ۷.۲۰۷ تن انواع ظروف شیشه‌ای بسته بندی و... شده است.

نگاهی به عملکرد نخستین ماه سال مالی ۱۴۰۰ این شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که بسیاری از سهامداران شیشه همدان در انتظار انتشار گزارش‌های حسابرسی نشده سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ این شرکت در روز‌های آتی هستند، گزارش عملکرد تیرماه این شرکت نشان از افزایش مقادیر و نرخ‌های فروش در نخستین ماه سال مالی ۱۴۰۰ دارد.

نگاهی به عملکرد نخستین ماه سال مالی ۱۴۰۰ این شرکت

بر اساس آخرین گزارش عملکرد ماهیانه، این شرکت در تیر ماه با ثبت فروشی ۳۰۷.۴۷۶ میلیون ریالی خود، افزایشی در حدود ۷۶ میلیارد ریالی را در مقایسه با خرداد ماه به ثبت رسانده که عمدتا مربوط به افزایش مقادیر فروش است.

بر اساس این گزارش، شرکت شیشه همدان در ماه نخست سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۰۳/۳۱موفق به فروش ۷.۲۰۷ تن انواع ظروف شیشه‌ای بسته بندی و... شده که این مقدار فروش منجر به تحقق درآمدی ۲۹۸ میلیارد ریالی شده است.

همانگونه که درجدول ذیل مشاهده می‌شود، مجموع فروش مقداری و مبلغی این شرکت در ماه نخست سال جاری در مقایسه با سال مالی گذشته عمدتا تاثیر پذیر از افزایش نرخ‌های فروش و مقادیر فروش این شرکت بوده است.

نگاهی به عملکرد نخستین ماه سال مالی ۱۴۰۰ این شرکت

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.