تعداد بازدید : ۶۱۱
کد خبر : ۲۲۴۴۹۶
رشد تولید و فروش فولادساز اصفهانی در تابستان ثبت شد؛
۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
گزارش فعالیت شرکت فولاد مبارکه اصفهان " فولاد " در تیر ماه سال ۹۹ بررسی شد.

رشد تولید و فروش

به گزارش بورس نیوز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در تیرماه سال۹۹، ۶۷۶هزار تن از محصولات تولیدی خود را به مبلغ ۴۸هزار و ۸۴۴ میلیارد و ۲۰۴میلیون ریال به فروش رسانده که نسبت به سال ۹۸ در همین دوره ماهانه تعداد فروش این شرکت ۳۳هزارتن بوده که شاهد ۵درصد افزایش بوده‌ایم.

رشد تولید و فروش

گزارش سود و زیان این شرکت فولاد اصفهانی در صورت مالی میاندوره‌ای ۳ماهه منتهی به ۹۹.۰۳.۳۱ (حسابرسی نشده)، مقدار سود خالص این شرکت پس از کسر هزینه‌های این شرکت مبلغی بالغ بر ۳۹هزار و ۱۰۹میلیارد و ۱۳۸میلیون ریال بوده و نسبت به سه ماهه اول سال ۹۸، ۴درصد افزایش سود داشته که مبلغ یک هزار میلیارد و ۴۵۵میلیارد و ۳۸۴میلیون ریال است؛ سود خالص هر سهم در این شرکت فولاد مبارکه اصفهان ۱۸۷ ریال بود.

رشد تولید و فروش

لازم به ذکر است، شرکت فولاد مبارکه اصفهان، در تیر ماه امسال به لحاظ حجمی ۳۸ درصد بیشتر از تیر ماه ۹۸ فروش داشته و ضمناً درآمد فروش صادراتی در همین مدت صفر بوده، این نشان میدهد این غول فولادی با وجود رکود بازار‌های جهانی و کرونا و توقف صادرات بازهم خوش درخشیده است.

در ماه‌های آتی افزایش قیمت محصولات فولادی در بورس کالا بر صورت‌های مالی این شرکت اثر محسوس تری خواهد داشت ضمن اینکه با توجه به افزایش نرخ ارز نیمایی درآمد فولاد مبارکه بعد از از سرگیری صادرات، دیدنی خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: