تعداد بازدید : ۲۶۴
کد خبر : ۲۲۴۶۸۵
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس:
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی معتقد است با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، مشاهده توان تولید کنندگان و قطعه سازانی همچون کروز موجب فخر و مباهات است.

به گزارش بورس نیوز،به تازگی عبدالناصر درخشان نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور، بنت، لاشار، آشار و آهوران به همراه مشاور خود در امور صنعت از سایت شماره ۲ شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آورد.
در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، درخشان با نحوه فعالیت‌ها و مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شدند.
نماینده مردم ایرانشهر در حاشیه این بازدید گفت: این بازدید یک اتفاق جالب و جذابی برای بنده بود، با توجه به تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، مشاهده توان تولید کنندگان و قطعه سازانی همچون کروز موجب فخر و مباهات است.
وی با تاکید بر اینکه بطور حتم مدیران قطعه سازی کروز با مشکلاتی نیز روبرو هستند، تصریح کرد: به دلیل تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان ۳۰ درصد از تولیدات آنان وابسته به واردات است، اما آنچه قابل تامل است اینکه مدیران کروز از تحریم به عنوان یک فرصت استفاده کرده و در تولید بسیاری از قطعات مهم خودروسازی خودکفا شده اند.
به باور درخشان؛ قطعه سازی کروز یک نقطه قوت برای مردم کشورمان به شمار می‌آید، اما به هر حال صنعت خودروسازی در ایران با یک چالش جدی مواجه است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صنعت خودروسازی پویا و قابل رقابت با استاندارد‌های بین المللی به پررنگ شدن بخش خصوصی نیاز دارد، خاطرنشان کرد: اگر نقش بخش خصوصی در این صنعت کم رنگ باشد، آینده و چشم انداز خوبی برای خودروسازی کشور نخواهیم داشت.
وی تلاش‌های کروز را قابل تقدیر دانست و گفت: کیفیت کار از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که این مجموعه در این حوزه به خوبی ایفای نقش کند، مدیران کروز دقیقا مشخص کنند چه حمایت‌هایی را نیاز دارند، بطور حتم مجلس به عنوان قوه قانون گذاری نه تنها از کروز بلکه از همه تولید کنندگان واقعی در کشور حمایت لازم را خواهد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: