تعداد بازدید : ۸۷۷
کد خبر : ۲۲۴۷۱۸
در حوزه کسب و کار کشور اتفاق افتاد:
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
مدت زمان لازم برای شروع کسب و‌کار در ایران از ۷۲ و نیم روز به سه روز کاهش یافت، بر این اساس متقاضیان راه‌اندازی کسب و‌کار با مراجعه به اتاق بازرگانی استان خود از طریق «پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و‌کار» می‌توانند در سه روز شرکت خود را ثبت و مجوز‌های لازم را دریافت کنند. 
کاهش مدت زمان شروع کسب کار از ۷۲ و نیم روز به ۳ روز
 
به گزارش بورس نیوز، رییس مرکز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط کسب‌وکار وزارت اقتصاد، چالش احراز هویت الکترونیکی در ایران را دلیل عدم راه‌اندازی این پنجره واحد به صورت الکترونیکی اعلام و ابراز امیدواری کرد تا این پنجره واحد را تا پایان مهر یا آبان ماه به صورت الکترونیکی نیز راه‌اندازی کنند.

علی فیروزی در این زمینه اظهار کرد: هر استانی که درخواست دهد، این پنجره واحد در اتاق بازرگانی استان مورد نظر راه‌اندازی می‌شود.

وی ادامه داد: در این پنجره واحد قرار نیست متقاضیان اطلاعاتی وارد سامانه کنند؛ بلکه دو کارشناس خبره که مورد تایید سازمان ثبت هستند، در پنجره واحد فیزیکی حضور دارند و تمام فعالیت‌های مربوط به راه‌اندازی کسب‌وکار را انجام می‌دهند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: