تعداد بازدید : ۵۲۸
کد خبر : ۲۲۴۸۸۳
از ۲۰ خرداد تا ۱۲ مرداد ماه؛
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
جشنواره " سهم همسایگی" شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش که در راستای قدردانی از همراهی مشتریان افق کوروش از ۲۰ خرداد ماه در ۲۱۰۰ شعبه سراسر کشور در حال برگزاری است تا کنون بیش از ۱۵ هزار سهامدار جدید به خانواده بزرگ افق کوروش افزوده است.

به گزارش بورس نیوز، در این جشنواره هر شب به قید قرعه یک برنده ۵۰ میلیون تومانی، پنج برنده ۵ میلیون تومانی و ۴۹۵ برنده ۵۰۰ هزار تومانی معرفی می‌شوند که به ازای رقم جوایز خود سهام افق کوروش قابل معامله در بازار سرمایه دریافت می‌کنند، که تا کنون بیش از ۱۵ هزار و ۵۰۰ برنده این جشنواره مشخص شده است.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره، تا پایان مرداد ماه فرصت دارند به ازای هر یک صد هزار تومان خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش یک امتیاز دریافت و کد قرعه کشی درج شده در زیر فاکتور خرید خود را از طریق کد دستوری #۱۵۷۲*۵۰۰* ثبت نمایند.

شرکت کنندگان در جشنواره سهم همسایگی برای آگاهی از اسامی برندگان می‌توانند به آدرس my.okcs.com مراجعه و یا در صفحه جشنواره‌های وب سایت رسمی افق کوروش با جستجوی کد قرعه کشی و یا شماره همراه، وضعیت خود را در جشنواره سهم همسایگی بررسی نمایند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سهرمز" به صدا درآمد

شرکت سیمان هرمزگان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ مجمع عمومی برگزار می‌کند.

مجمع "گکیش" برگزار شد

شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران- کیش در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.

زنگ مجمع "قهکمت" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند هکمتان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ برگزار خواهد شد.

سهامداران عدالت در جریان باشند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری استان فارس در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: