تعداد بازدید : ۳۹۱
کد خبر : ۲۲۴۸۸۳
از ۲۰ خرداد تا ۱۲ مرداد ماه؛
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
جشنواره " سهم همسایگی" شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش که در راستای قدردانی از همراهی مشتریان افق کوروش از ۲۰ خرداد ماه در ۲۱۰۰ شعبه سراسر کشور در حال برگزاری است تا کنون بیش از ۱۵ هزار سهامدار جدید به خانواده بزرگ افق کوروش افزوده است.

به گزارش بورس نیوز، در این جشنواره هر شب به قید قرعه یک برنده ۵۰ میلیون تومانی، پنج برنده ۵ میلیون تومانی و ۴۹۵ برنده ۵۰۰ هزار تومانی معرفی می‌شوند که به ازای رقم جوایز خود سهام افق کوروش قابل معامله در بازار سرمایه دریافت می‌کنند، که تا کنون بیش از ۱۵ هزار و ۵۰۰ برنده این جشنواره مشخص شده است.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره، تا پایان مرداد ماه فرصت دارند به ازای هر یک صد هزار تومان خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش یک امتیاز دریافت و کد قرعه کشی درج شده در زیر فاکتور خرید خود را از طریق کد دستوری #۱۵۷۲*۵۰۰* ثبت نمایند.

شرکت کنندگان در جشنواره سهم همسایگی برای آگاهی از اسامی برندگان می‌توانند به آدرس my.okcs.com مراجعه و یا در صفحه جشنواره‌های وب سایت رسمی افق کوروش با جستجوی کد قرعه کشی و یا شماره همراه، وضعیت خود را در جشنواره سهم همسایگی بررسی نمایند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: