تعداد بازدید : ۳۵۳
کد خبر : ۲۲۴۹۸۸
مدیرعامل شرکت سرمایه‌ای سهام عدالت خراسان شمالی گفت:
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
مدیرعامل شرکت سرمایه‌ای سهام عدالت خراسان شمالی گفت:۱۳۳ هزار نفر در این استان سهام عدالت ندارند که امیدواریم با پیگیری نمایندگان در مجلس شورای اسلامی به افراد واجد شرایطی که سهام ندارند این امر اختصاص پیدا کند.

بیش از ۱۳۳ هزار نفر سهامدار عدالت در خراسان شمالی

به گزارش بورس نیوز، ابراهیم قربانی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌ای سهام عدالت خراسان شمالی گفت: ۱۳۳ هزار نفر در این استان سهام عدالت ندارند که امیدواریم با پیگیری نمایندگان در مجلس شورای اسلامی به افراد واجد شرایطی که سهام ندارند این امر اختصاص پیدا کند.

وی افزود: هم اکنون در سطح استان ۱۳۳ هزار و ۹۹ نفر سهام عدالت نداشته و ۷۳۰ هزار نفر نیز به صورت رسمی و نهایی دارای سهام عدالت هستند.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌ای سهام عدالت خراسان شمالی با اشاره به پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای افرادی که از دریافت سهام عدالت جامانده اند، ادامه داد: طرح واگذاری سهام عدالت به جاماندگان در کمیسیون اقتصادی مجلس مصوب شده و در حال طی مسیر برای ابلاغ به دولت است.

قربانی با بیان اینکه از محل بنگاه‌های اقتصادی دولتی، امکان واگذاری سهام عدالت تا ۱۰ میلیون نفر در کشور وجود دارد، افزود: طی سال‌های گذشته حدود نیمی از سهام‌های عدالت که اقساط آن پرداخت نشده به حساب دولت برگشت خورده در این راستا دولت از همین محل نیز می‌تواند به جا ماندگان سهام عدالت بدهد.

وی با بیان اینکه اگر طرح واگذاری سهام به جاماندگان در مجلس شورای اسلامی قانون شود، دولت موظف به واگذاری سهام است، یادآورشد: خوشبختانه دولت شرکت‌های بسیاری در کشور دارد که سهام آنان قابل واگذاری بوده، بنابراین در صورت تایید مجلس شورای اسلامی برای واگذاری سهام عدالت به جاماندگان، این سهام‌ها به ۶دهک دارای درآمد پایین و مددجویان نهادد‌های حمایتی جامانده واگذار خواهد شد.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶
تورا بخدا شما نمایندگان مجلس برای ثبت نام ما کارکران .مستضعفان کاری کنید ..ما هم انسانیم .ماهم به این سهام نیازمندیم ....برای رضای خدا ثبت نام کنید ..ـهیچ راهی نداریم
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

مجمع "گکیش" برگزار شد

شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران- کیش در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.

زنگ مجمع "قهکمت" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند هکمتان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ برگزار خواهد شد.

سهامداران عدالت در جریان باشند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری استان فارس در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ برگزار می شود.

سود ۲۴ریالی نصیب سهامداران "سبزوا"

مجمع عمومی عادی شرکت سیمان لار سبزوار در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: