تعداد بازدید : ۸۳۴
کد خبر : ۲۲۵۰۰۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴

ره‌آورد 365؛ مرجع اطلاعات بورس و فرابورس ایران

سالهاست که وب‌سایت ره‌آورد 365 به‌عنوان یکی از مهمترین مراجع اطلاعات بازارهای سرمایه مطرح است. به گزارش گسترش نیوز این وب‌سایت هم‌اکنون با بیش از 400 هزار کاربر فعال روزانه اصلی‌ترین مرجع اطلاعات بورس و فرابورس ایران شناخته می‌شود.

تا چند سال پیش اگر کسی می‌گفت در سال 1399، پانزده میلیون نفر در ایران معامله‌گر فعال بازار بورس خواهند بود و 49 میلیون نفر هم با ثبت‌نام در سهام عدالت، کد بورسی خواهند گرفت، احتمالاً غیرممکن بود که حرفش را بپذیریم. ولی امروز این اتفاق افتاده است و پیش‌بینی می‌شود که روند ورود افراد و به‌تبع آن سرمایه‌های جدید به بازار سرمایه هم همچنان ادامه پیدا کند.

صدالبته این موضوع پشتوانه‌ای برای رونق بورس خواهد بود، ولی نباید این حقیقت را از نظر دور داشت که حتی در بازار مثبت و پررونق هم آنچه سودآوری معاملات را تضمین می‌کند، اطلاعات صحیح، علم معامله‌گری و شناخت بازار است.
یکی از مشکلاتی که اخیراً پیش آمده آن است که در شرایط حال حاضر که افراد زیادی با اطلاعات کم به این بازار وارد شده‌اند، کانال‌ها و منابع مختلفی برای دادن اطلاعات به مردم هم به‌وجود آمده‌اند که خیلی از آنها خودشان علم و آگاهی کافی برای راهنمایی دیگران را ندارند. تلخ‌تر آنکه بسیاری از آنها قصدی جز سوءاستفاده یا حداقل جلب‌‌توجه مخاطبین ندارند. این افراد با انتشار اطلاعات نادرست و تحلیل‌های غلط نه‌تنها به بازار بورس و سرمایه‌گذارانش کمکی نمی‌کنند، بلکه ممکن است موجب به باد رفتن دارایی افراد شوند.

در چنین شرایطی و در این هجوم اطلاعات از همه‌سو که تشخیص درست و نادرستیشان بسیار دشوار است، داشتن یک مرجع معتبر برای کسب اطلاعات از نان شب برای یک معمله‌گر مهم‌تر می‌شود!

یکی از مراجع معتبری که سالهاست در زمینه بورس اطلاعات دست اول را در اختیار مخاطبینش قرار می‌دهد وب‌سایت ره‌آورد 365 است. این وب‌سایت بیش از دو دهه سابقه فعالیت دارد و به‌جرأت می‌توان گفت هرآنچه که یک معامله‌گر بازار سرمایه نیاز دارد را در اختیارش می‌گذارد. داشتن بخش‌های متنوع اطلاعاتی، تحلیلی و آموزشی، ره‌آورد را به مرجع اول اطلاعات بورس و فرابورس ایران تبدیل کرده است.

 

ره‌آورد 365؛ مرجع اطلاعات بورس و فرابورس ایران

در کنار همه امکاناتی که این سایت در اختیار کاربرانش می‌گذارد، یک بخش جذاب به نام گفتگو دارد که در آن افراد در مورد سهم‌های مختلف تحلیل‌های خود را ارائه می‌دهند و به تبادل‌نظر می‌پردازند. به این ترتیب هر کاربری می‌تواند با توجه به تحلیل‌های مختلف در مورد یک سهم، به دیدگاه درستی در ارتباط با آن برسد.
استفاده از این سایت‌های معتبر سرمایه‌گذاران بورس کمک می‌کند تا با داشتن اطلاعات معتبر بتوانند معملات سودآورتری را در این بازار انجام دهند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.