تعداد بازدید : ۴۵۴
کد خبر : ۲۲۵۰۱۴
گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلط؛
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
• بیشترین بازدهی سالیانه در صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط مربوط به صندوق نواندیشان با ۴۷۸ درصد بازدهی و پس از آن مربوط به صندوق توسعه پست بانک با ۳۳۳ درصد بازدهی است.

میانگین  ۲.۸ درصدی بازدهی/

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط پرداخته شده است. اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید.

از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق‌ها، بازدهی هفتگی، ماهیانه و بازدهی یک ساله آن‌ها اشاره کرد.

برپایه این گزارش، میزان تغییر در ارزش صندوق طی یک هفته اخیر ارائه شده و میزان تزریق نقدینگی صورت گرفته طی یک هفته اخیر نیز ارائه شده است.

پس از ارائه جدول، موارد اصلی به صورت جداگانه توضیح داده شده است:

میانگین  ۲.۸ درصدی بازدهی/

• ارزش کل صندوق‌های مختلط در پایان سه شنبه ۱۴ مرداد ماه سال جاری به ۴۷ هزار و ۹۴۳ میلیارد ریال رسیده است. در هفته گذشته شاهد جذب منابع ۹۵۸ میلیارد ریالی جدید در این صندوق‌ها بودیم.

• بیشترین جذب منابع مالی و صدور واحد‌های سرمایه گذاری در هفته گذشته مربوط به صندوق تجربه ایرانیان به مبلغ ۸۷۵ میلیارد ریال بوده است.

• میانگین بازدهی صندوق‌های مختلط در هفته گذشته به حدود ۲.۸ درصد رسیده است. بیشترین بازدهی هفتگی مربوط به صندوق‌های ارمغان یکم ملل و توسعه پست بانک با ۶.۱۸ و ۶.۱ درصد بوده است.

کمترین بازدهی هفتگی نیز مربوط به صندوق‌های کارگزاری بانک تجارت و مشترک پارس با ۰.۱ درصد بازدهی منفی بوده است.

بیشترین بازدهی سالیانه در صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط مربوط به صندوق نواندیشان با ۴۷۸ درصد بازدهی و پس از آن مربوط به صندوق توسعه پست بانک با ۳۳۳ درصد بازدهی است.

همچنین کمترین بازدهی سالیانه در این صندوق‌ها مربوط به دو صندوق مشترک کوثر و گنجینه مهر به ترتیب با ۱۸۳ و ۲۱۵ درصد بازدهی است.

• بیشترین ارزش صندوق‌های مختلط مربوط به صندوق تجربه ایرانیان با ۱۹.۶۳۱ میلیارد ریال و پس از آن مربوط به صندوق گوهر نفیس تمدن با ۴.۹۰۰ میلیارد ریال است. کمترین ارزش نیز مربوط به صندوق نواندیشان و نیکی گستران با ۲۴۶ و ۳۳۰ میلیارد ریال است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: