تعداد بازدید : ۴۹۹
کد خبر : ۲۲۵۰۴۹
نرخ فروش فولادساز اصفهانی و تاثیر از یک خبر در بورس‌کالا؛
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
جمع کل درآمد‌های محقق شده این شرکت از محل عرضه‌های صورت گرفته در بورس کالا از ابتدای سال جاری تا پایان هفته دوم مرداد ماه امسال به حدود ۳۰.۰۰۰ میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، هفته گذشته شاهد معاملات بیش از ۱.۰۸۰ میلیارد ریالی شرکت ذوب آهن اصفهان در بورس کالا بودیم.

به این ترتیب جمع کل درآمد‌های محقق شده این شرکت از محل عرضه‌های صورت گرفته در بورس کالا از ابتدای سال جاری تا پایان هفته دوم مرداد ماه امسال به حدود ۳۰.۰۰۰ میلیارد ریال رسیده است.

با این حال فروش ثبت شده در هفته سپری شده نسبت به هفته قبل از آن کاهش بیش از ۶۰ درصدی را نشان می‌دهد و علت آن نیز کاهش عرضه محصولات شرکت بوده است.

در جدول زیر آمار معاملات محصولات شرکت ذوب آهن اصفهان ارائه شده است:

نرخ فروش تیرآهن شرکت پس از دو هفته کاهش قیمت با افزایش مواجه بود و با ۷ درصد افزایش قیمت به ۹۲ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال رسید. ۴.۶۲۰ تن از این محصول در هفته گذشته به ارزش ۴۲۶ میلیارد و ۷۰۹ میلیون ریال عرضه و معامله گردید.

همچنین در نمودار زیر روند تغییر نرخ محصولات این شرکت طی ۶ماه اخیر ارائه شده است.

برپایه این گزارش، ۴.۴۰۰ تن سبد میلگرد این شرکت با متوسط نرخ ۸۰ میلیون و ۶۷۰ هزار ریال معامله گردید. ارزش معاملات این محصول به ۳۵۵ میلیارد ریال رسید. نرخ ثبت شده نسبت به هفته پیش از آن رشد در حدود ۲ درصدی را نشان می‌دهد.

لازم به ذکر است که ۴.۴۱۵ تن شمش بلوم توسط این شرکت عرضه گردید که با متوسط نرخ ۶۷ میلیون و ۷۳۳ هزار ریال عرضه و معامله گردید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: