تعداد بازدید : ۷۸۷
کد خبر : ۲۲۵۰۷۳
مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در گفت‌وگو با بورس نیوز خبرداد: 
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
سرمایه گذاری‌های صورت گرفته توسط شرکت بیمه کوثر عمدتا حول محور "بازار سرمایه" بوده که در همین رابطه برنامه ریزی‌های زیادی در دست اقدام است.
سرمایه گذاری
 
مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در گفت‌وگو با بورس نیوز اظهار کرد: تصمیمات اخذ شده در مجمع بیمه کوثر نشان داد که بیشترین سود تقسیمی در بین شرکت‌های همکار صنعت بیمه به این شرکت اختصاص دارد.

وی سرمایه گذاری‌های صورت گرفته توسط این شرکت را عمدتا حول محور بازار سرمایه عنوان کرد و گفت: در همین رابطه برنامه ریزی‌های زیادی در دست اقدام است. 

مشعلچی ادامه داد: ۳ درصد بلوک سهام شرکت‌های بورسی در دستور خرید قرار دارد، همچنین تنوع ترکیب سهام بورسی شرکت و ورود به بخش‌های مختلف سرمایه گذاری که سودآوری بیشتری برای شرکت به همره خواهد داشت را می‌توان از مجموع برنامه‌های شرکت بیمه کوثر دانست که امید می‌رود بازدهی سرمایه شرکت بیشتر از بازدهی بازار سرمایه یا سایر قسمت بوده تا آورده مناسبی در اختیار سهامداران بیمه کوثر قرار گیرد. 
 

مدیرعامل بیمه کوثر در خصوص " توان صنعت بیمه برای رقابت با بورس و بانک" اظهار کرد: در حال روبرو شدن با ظرفیت‌های جدید صنعت بیمه هستیم که قادر به تقویت، پیشرفت و رقابت بازار بیمه با نهاد‌های بانکی و بازار سرمایه کشور خواهد بود. 

مشعلچی خاطر نشان کرد:نگاه بیمه مرکزی بر این است که ضریب نفوذ افزایش و ظرفیت بیمه ارتقا یابد، همچنین در صدد تقویت نکات بالقوه و تبدیل به بالفعل بوده تا ارتباط خوبی با نهاد‌های مالی کشور شکل بگیرد.
 
به گزارش بورس نیوز مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۹ برگزار شد که اطلاعات جامع این مجمع را می‌توانید از اینجا بخوانید.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سهرمز" به صدا درآمد

شرکت سیمان هرمزگان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ مجمع عمومی برگزار می‌کند.

مجمع "گکیش" برگزار شد

شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران- کیش در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.

زنگ مجمع "قهکمت" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند هکمتان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ برگزار خواهد شد.

سهامداران عدالت در جریان باشند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری استان فارس در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: