تعداد بازدید : ۷۱۵
کد خبر : ۲۲۵۰۷۳
مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در گفت‌وگو با بورس نیوز خبرداد: 
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
سرمایه گذاری‌های صورت گرفته توسط شرکت بیمه کوثر عمدتا حول محور "بازار سرمایه" بوده که در همین رابطه برنامه ریزی‌های زیادی در دست اقدام است.
سرمایه گذاری
 
مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در گفت‌وگو با بورس نیوز اظهار کرد: تصمیمات اخذ شده در مجمع بیمه کوثر نشان داد که بیشترین سود تقسیمی در بین شرکت‌های همکار صنعت بیمه به این شرکت اختصاص دارد.

وی سرمایه گذاری‌های صورت گرفته توسط این شرکت را عمدتا حول محور بازار سرمایه عنوان کرد و گفت: در همین رابطه برنامه ریزی‌های زیادی در دست اقدام است. 

مشعلچی ادامه داد: ۳ درصد بلوک سهام شرکت‌های بورسی در دستور خرید قرار دارد، همچنین تنوع ترکیب سهام بورسی شرکت و ورود به بخش‌های مختلف سرمایه گذاری که سودآوری بیشتری برای شرکت به همره خواهد داشت را می‌توان از مجموع برنامه‌های شرکت بیمه کوثر دانست که امید می‌رود بازدهی سرمایه شرکت بیشتر از بازدهی بازار سرمایه یا سایر قسمت بوده تا آورده مناسبی در اختیار سهامداران بیمه کوثر قرار گیرد. 
 

مدیرعامل بیمه کوثر در خصوص " توان صنعت بیمه برای رقابت با بورس و بانک" اظهار کرد: در حال روبرو شدن با ظرفیت‌های جدید صنعت بیمه هستیم که قادر به تقویت، پیشرفت و رقابت بازار بیمه با نهاد‌های بانکی و بازار سرمایه کشور خواهد بود. 

مشعلچی خاطر نشان کرد:نگاه بیمه مرکزی بر این است که ضریب نفوذ افزایش و ظرفیت بیمه ارتقا یابد، همچنین در صدد تقویت نکات بالقوه و تبدیل به بالفعل بوده تا ارتباط خوبی با نهاد‌های مالی کشور شکل بگیرد.
 
به گزارش بورس نیوز مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۹ برگزار شد که اطلاعات جامع این مجمع را می‌توانید از اینجا بخوانید.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: