تعداد بازدید : ۴۱۶
کد خبر : ۲۲۵۱۲۳
تا ابتدای شهریور اجرایی شد؛
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴
نماد "همراه اول" تا ابتدای شهریور ماه تعلیق شد. به نظر می‌رسد این اتفاق به ارسال نامه رگولاتوری به سازمان بورس و طرح ایراداتی در شفافیت صورت‌های مالی همراه اول بی ربط نباشد.
 تعلیق نماد “همراه” در بورس 
 
 
به گزارش بورس نیوز، اواخر هفته گذشته انتشار نامه‌ای از سوی حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به بورس او تغییر در نوع و تعرفه بسته‌های همراه اول را مغایر با مصوبات کمیسیون این سازمان دانسته بود. نامه رئیس رگولاتوری به سازمان بورس در واکنش به نامه مدیرعامل همراه اول به اداره نظارت بر ناشران گروه‌های مالی و خدماتی سازمان بورس بود. در این نامه مهدی اخوان بهابادی تغییرات اخیر در بسته‌های اینترنت همراه اول را نقض مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی یا انچام تخلفی ندانسته بود و تاکید کرده بود که این تغییرات هیچ سودی برای همراه اول به دنبال نداشته است.

بی توجهی علیرغم اعلام مغایرت
به دنبال این نامه هم رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خطاب به رئیس سازمان بورس اعلام کرد که تغییر بسته‌های اینترنتی، مغایر ماده ۴ الحاقیه پروانه همراه اول و مصوبه ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات است. در این نامه آمده بود که تخلف همراه اول و جریمه این اپراتور در نامه‌ای رسمی به اطلاع آن‌ها رسیده و همچنین در نامه‌های مختلفی به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی اعلام شده و پرونده این موضوع در حال رسیدگی است. حالا به نظر می‌آید به دنبال نامه رئیس رگولاتوری به سازمان بورس تعلیق نماد معاملاتی همراه اول رخ داده است. سازمان بورس در اطلاعیه‌ای که در کدال منتشر کرده نماد معاملاتی این اپراتور را حداکثر تا اول شهریور ماه تعلیق کرده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: